475347-2025 - Ergebnis
Tschechien – Erdgas – Dodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028
BeschreibungDodávka zemního plynu na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 17 554 MWh.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel nakoupil dodávky zemního plynu na Českomoravské komoditní burze Kladno v souladu s § 64 písm. c) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr)
BeschreibungDodávka zemního plynu v rámci sdružených služeb dodávky zemního plynu pro odběr nad 630 MWh (plyn – velkoodběr) na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 17 554 MWh.
Interne Kennung1