2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego
Beschreibung: Olej napędowy spełniający wymagania normy PN-EN 590 w ilości 300 m3. Jednorazowa dostawa paliwa min. 3.000 litrów - max. 17 000 litrów w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i warunków pogodowych (m.in. wynikających z pór roku). Posiadamy jeden zbiornik podziemny o pojemności 18 000 litrów. Zbiornik posiada i będzie posiadać w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia ważne legalizacje i decyzje UDT. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące parametry jakościowe: - temperatura zapłonu: minimum 55°C, - zawartość siarki: maksimum 10 mg/kg, - temperatura zablokowania zimnego filtra maksymalnie w stopniach Celsjusza: w okresie przejściowym (od 1 marca do 15 kwietnia oraz od 1 października do 15 listopada) – wynosi minus 10°C, a w okresie zimowym (od 16 listopada do końca lutego) – wynosi minus 20°C, - gęstość w 15°C: od 820 do 845 kg/m³, - lepkość w 40°C: od 2 do 4,5 mm²/s. Jednostką sprzedaży będzie jeden metr3 w temperaturze referencyjnej 15⁰C. Dla paliw odbieranych autocysterną objętość wyliczona jest w oparciu o wskazania przepływomierza objętościowego oraz gęstość w temperaturze 15⁰C zgodnie z PN-ISO 91-1. Szacunkowa ilość zamówienia wynosi 300 m³. Zamawiający gwarantuje zakup co najmniej 270 m³ oleju napędowego. Do każdej dostawy Wykonawca zobowiązany jest przekazać świadectwo jakości lub dokument potwierdzający parametry dostarczonego paliwa. Zakupione paliwo będzie przeznaczone na potrzeby własne Zamawiającego i nie będzie przeznaczone do dalszego obrotu.
Interne Kennung: 129/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcje: tak, od 270 m3 do 300 m3.