See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/11/2026 Dostawa odczynników i drobnego sprzętu medycznego oraz dzierżawa sprzętu na potrzeby Zakładu Patomorfologii dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Dostawa odczynników i drobnego sprzętu medycznego oraz dzierżawa sprzętu na potrzeby Zakładu Patomorfologii dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi” – 13 pakietów, zgodnie z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo - cenowym stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ oraz Załącznik Nr 2A do SWZ (dot. Pakietu nr 1 poz. 1), Załącznik Nr 2B do SWZ ( dot. Pakietu nr 1 poz. 2) oraz Załącznik Nr 2C do SWZ (dot. Pakietu nr 1 poz. 4). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w powyższych załącznikach. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pakiety. W ramach pakietu Zamawiający wymaga złożenia oferty pełnej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 16. Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje poniższe zapisy. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej: 16.1. Zamawiający może z opisanego w SWZ prawa opcji skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, itp., tj. zamówienia o dodatkowe 80 % ilości produktów przedstawionych w SWZ, dokumentach zamówienia. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. 16.2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 16.3. Zamawiający zastrzega, że ilość „80 % tj. …. sztuk” przewidziana w ramach prawa opcji jest wielkością maksymalną, a ilości te mogą ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego w trakcie trwania umowy, nie więcej jednak niż do 50% pierwotnego zamówienia, bez prawa dochodzenia roszczeń z tego tytułu przez Wykonawcę itp. 16.4. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 16.5. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż liczba dni określona dla zamówienia podstawowego, licząc od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy; 16.6. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; 16.7. powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13