475435-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen im Sozialwesen – Zaakwaarneming t.b.v. de Commissie Bijzondere Situaties
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaakwaarneming t.b.v. de Commissie Bijzondere Situaties
BeschreibungDit betreft de Europese aanbesteding volgens de SAS procedure voor zaakwaarneming voor de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Doel van deze aanbesteding is het selecteren van maximaal 4 zaakwaarnemers, op basis van een raamovereenkomst voor de looptijd van maximaal 4 jaar, die wordt gesloten met meerdere inschrijvers. Hiermee wil de Commissie Bijzondere Situaties ook de komende jaren woningeigenaren en micro-MKB’ers helpen die in de problemen zijn gekomen/komen door de aardbevingen vanwege het Groninger gasveld of de gasopslag in Norg. Maximale contractwaarde: € 1.700.000,- exclusief BTW
Interne Kennung479321
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDit betreft de aanbesteding voor zaakwaarneming t.b.v. de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Het betreft een openbare Europese aanbesteding volgens de SAS procedure boven de drempel van € 750.000,00. Inschrijven is mogelijk per e-mail en via TenderNed.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste, 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen, 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDit betreft de Europese aanbesteding volgens de SAS procedure voor zaakwaarneming voor de Commissie Bijzondere Situaties van het Instituut Mijnbouwschade Groningen. Doel van deze aanbesteding is het selecteren van maximaal 7 casemanagers, op basis van een raamovereenkomst voor de looptijd van maximaal 4 jaar, die wordt gesloten met meerdere inschrijvers. Hiermee wil de Commissie Bijzondere Situaties ook de komende jaren woningeigenaren en micro-MKB’ers helpen die in de problemen zijn gekomen/komen door de aardbevingen vanwege het Groninger gasveld of de gasopslag in Norg. Maximale contractwaarde: € 1.700.000,- exclusief BTW
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie om 2 maal met 1 jaar te verlengen.
475435-2025 - Result
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 479321
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85320000 Social services
Additional classification (cpv): 85312300 Guidance and counselling services, 85321000 Administrative social services, 85323000 Community health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie om 2 maal met 1 jaar te verlengen.