2. Verfahren
Verfahren
Titel: Routegebonden vervoer PlusOV
Beschreibung: De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer (leerlingenvervoer, Jeugdwetvervoer, dagbestedingsvervoer en stagevervoer) voor meerdere gemeenten binnen de regio Stedendriehoek. De dienstverlening omvat het plannen, uitvoeren en beheren van het vervoer voor dagelijks gebruik door kwetsbare doelgroepen. De opdracht heeft een structureel karakter en wordt uitgevoerd over meerdere jaren, waarbij sprake is van een substantiële vervoersomvang. De opdracht is opgedeeld in meerdere percelen. De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 2026-2286312
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Dit perceel omvat het doelgroepenvervoer van en naar bestemmingen in met name de regio Apeldoorn, Epe, Heerde en Voorst. De perceelindeling is gebaseerd op historische vervoersstromen. Voor een volledige beschrijving van de opdracht, de geografische afbakening, de vervoersvolumes en de contractuele voorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten, waaronder het Programma van Eisen en Bijlage C1 Perceeltoedeling. De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verleningsopties in jaren
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Dit perceel omvat het doelgroepenvervoer van en naar bestemmingen in met name de regio Zwolle en omliggende gemeenten. De perceelindeling is gebaseerd op historische vervoersstromen. Voor een volledige beschrijving van de opdracht, de geografische afbakening, de vervoersvolumes en de contractuele voorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten, waaronder het Programma van Eisen en Bijlage C1 Perceeltoedeling De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Dit perceel omvat het doelgroepenvervoer van en naar bestemmingen in met name de regio Apeldoorn, Voorst, Brummen en Deventer. De perceelindeling is gebaseerd op historische vervoersstromen. Voor een volledige beschrijving van de opdracht, de geografische afbakening, de vervoersvolumes en de contractuele voorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten, waaronder het Programma van Eisen en Bijlage C1 Perceeltoedeling. De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Beschreibung: Dit perceel omvat het doelgroepenvervoer van en naar bestemmingen in met name de regio Zutphen, Brummen, Lochem en Arnhem. De perceelindeling is gebaseerd op historische vervoersstromen. Voor een volledige beschrijving van de opdracht, de geografische afbakening, de vervoersvolumes en de contractuele voorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten, waaronder het Programma van Eisen en Bijlage C1 Perceeltoedeling. De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5
Beschreibung: Dit perceel omvat het doelgroepenvervoer van en naar bestemmingen in met name de regio Lochem, Berkelland, Doetinchem, Arnhem en overige bestemmingen in Oost-Gelderland en aangrenzende regio's. De perceelindeling is gebaseerd op historische vervoersstromen. Voor een volledige beschrijving van de opdracht, de geografische afbakening, de vervoersvolumes en de contractuele voorwaarden wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten, waaronder het Programma van Eisen en Bijlage C1 Perceeltoedeling. De opdracht betreft het uitvoeren van routegebonden doelgroepenvervoer voor meerdere gemeenten binnen het verzorgingsgebied van PlusOV. De opdracht is verdeeld in vijf percelen. De omvang van de vervoersvraag blijkt uit de historische ritgegevens (Bijlage C2) en de perceeltoedeling met ritvolumes (Bijlage C1). De overeenkomst heeft een looptijd van 1 augustus 2027 tot en met 31 juli 2033, met twee optionele verlengingen van telkens twee jaar.
Interne Kennung: 5