See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiligings- receptie en hospitalitydienstverlening
Beschreibung: De Opdrachtgever maakt bij het uitvoeren van haar taken als werkgever regelmatig gebruik van beveiligings- receptie- en hospitalitydiensten. Deze Europese openbare aanbesteding heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Overeenkomst van Opdracht met één (1) Opdrachtnemer voor het uitvoeren van beveiligings- receptie- en hospitalitydiensten. Binnen de scope van de Opdracht valt het volgende: 1. Een vast team van beveiligers voor in totaal 5622,75 uur per jaar op basis 5 werkdagen per week en 51 weken per jaar. 2. Twee vaste medewerkers t.b.v. de receptie- en hospitalitytaken voor in totaal 3160 uur per jaar op basis 5 werkdagen per week en 51 weken per jaar. 3. De inzet van beveiligingsmedewerkers of persoonsbeveiligers (naast het vaste team van beveiligers) op afroep, incidenteel op enkele weekenddagen, kwalificeert als meerwerk. Hiervoor zal een nadere offerte uitvraag worden gedaan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0000