47550-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen – Rámcová dohoda – Pletené výstrojní součástky PČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – Pletené výstrojní součástky PČR
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky Pletené výstrojní součástky PČR, a to konkrétně: • Kukla - 10 000 ks • Šála 92 - 10 000 ks
Interne KennungPPR-53204/ČJ-2024-990640
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18443000 Kopfbedeckungen und Zubehör für Kopfbedeckungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVýhrada změny závazku Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 zákona ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání rámcové dohody a smluv (objednávek) uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1 Inflační doložka 11.1.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 11.1.2. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to každý kalendářní rok následující po roce, v němž uplyne 1 (jeden) rok od účinnosti rámcové dohody, až do doby konce účinnosti rámcové dohody. Žádost je povinen vybraný dodavatel doručit do 15. 2. příslušného roku (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 6. 2025, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 6. 2026, následující rok je rok 2027, dodavatel musí do 15. 2. 2027 zažádat o navýšení ceny). 11.1.3. Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 %. Maximální navýšení cen o míru inflace v každém roce je 5 % a platí i v případě, že míra meziroční inflace bude vyšší. 11.1.4. Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2 Změna sazby DPH 1.2.1. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. 1.2.2. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze měnit v případě zvýšení či snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona o dani. V takovém případě bude cena plnění změněna o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH a to ode dne účinnosti nové zákonné změny sazby DPH.