475541-2026 - Ergebnis
Tschechien – Patiententransportfahrzeuge – Terénní sanitní vozidlo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTerénní sanitní vozidlo
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu nového speciálního terénního sanitního vozidla 4x4 s robustní zesílenou karoserií určeného do nejtěžšího terénu. Vozidlo bude multifunkční, k využití za různých mimořádných okolností typu povodně, tornáda, pád laviny na větší množství osob a jakákoliv další mimořádná událost s větším postižením osob (např. nehody prostředků hromadné dopravy, pád obytné budovy apod.).
Interne Kennung7879
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen, 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
LosLOT-0001