475553-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektrische Lampen und Leuchten – Dodávka plošných a fresnel LED svítidel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka plošných a fresnel LED svítidel
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka plošných a fresnel LED svítidel dle technické a cenové specifikace uvedené v příloze č. 1 vzoru Smlouvy. Více v ZD.
Interne Kennung22666133083/1000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensdle § 57 odst. 2 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenCenu včetně DPH je možné překročit pouze v případě, že se ke dni zdanitelného plnění změní předpisy pro výpočet nebo sazby DPH. Dle § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, budou-li splněny tyto podmínky: i. nastanou důvody umožňující zadavateli ukončení smluvního vztahu s vybraným dodavatelem dle uzavřené smlouvy, nebo bude-li smlouva ukončena ze strany dodavatele před uplynutím předpokládané doby trvání, ii. vybraný dodavatel bude nahrazen dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, iii. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavateli prokáže splnění kvalifikace i splnění všech dalších podmínek účasti v zadávacím řízení této veřejné zakázky dle této zadávací dokumentace a ZZVZ, iv. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, zadavatel si může vyžádat předložení originálů dokladů o kvalifikaci, v. dodavatel, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, bude pokračovat v plnění smlouvy na veřejnou zakázku za podmínek odpovídajících své nabídce předložené v zadávacím řízení této veřejné zakázky. Pokud se tímto postupem nepodaří uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako druhá v pořadí při hodnocení nabídek, může zadavatel nahradit vybraného dodavatele dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí při hodnocení nabídek. Při tom musí být rovnocenným způsobem splněny podmínky uvedené pod body i.–v. Více v ZD.
475553-2026 - Competition
Czechia – Lighting equipment and electric lamps – Dodávka plošných a fresnel LED svítidel
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 22666133083/1000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: dle § 57 odst. 2 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: