2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przygotowania posiłków dla pacjentów Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przygotowania całodziennych posiłków dla pacjentów oraz dostarczenie ich własnym środkiem transportu do oddziałów szpitalnych mieszczących się na terenie Szpitala Chorób Płuc w Łodzi ul. Okólna 181 na zasadzie cateringu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie określony w załączniku do SWZ. Przygotowanie posiłków odbywać się będzie w pomieszczeniach wykonawcy wg norm i zasad żywienia przypisanym placówkom służby zdrowia z uwzględnieniem diet, ściśle wg potrzeb zamawiającego, według systemu HACCP. Wykonawca dostarczy posiłki własnym środkiem transportu i na własne ryzyko do oddziałów szpitalnych – kuchenek oddziałowych mieszczących się w w/w obiektach szpitalnych. Zamawiający zastrzega, że istnieje możliwość włączenia lokalizacji Łódź, ul. Wycieczkowa 86, powyższa zmiana nie będzie wymagała aneksowania umowy, Zamawiający powiadomi o tym fakcie Wykonawcę pisemnie z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Usługa musi być realizowana zgodnie z wymogami określonymi w Obwieszczeniu Ministra Zdrowia z dnia 17 stycznia 2022 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą (D.U. 2022, poz. 402). Realizacja przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w szczególności z wymaganiami określonymi ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz.U.2023.0.1448 t.j.). Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania posiłków o najwyższym standardzie, na bazie produktów najwyższej jakości zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów kontroli (HACCP). Posiłki muszą również spełniać wymogi żywienia zalecane przez Instytut Matki i Dziecka dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Usługa objęta niniejszym ogłoszeniem była przedmiotem zamówienia w procedurze konkurencyjnej prowadzonej na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych prowadzonej w roku 2024, nr postepowania:20/ZP/PN/24, z tym zastrzeżeniem, że obecna usługa nie będzie świadczona w oddziałach szpitalnych Specjalistycznego Szpitala Gruźlicy, Chorób Płuc i Rehabilitacji w Tuszynie ul. Szpitalna 5 i zostanie o ten zakres pomniejszona. Zamawiający nie przewiduje podziału zamówienia na części. Dokładne informacje, dotyczące zamówienia dostępne będą na platformie zakupowej Zamawiającego https://platformazakupowa.pl/pn/centrumpluc/proceedings oraz w ogłoszeniu publikowanym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521100 Essen auf Rädern, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten