2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPDRACHT VOOR DIENSTEN LMW26-039 BETREFFENDE DE VERNIEUWING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE VAN MOLENBEEKSE WONINGEN
Beschreibung: Het doel van de opdracht is de toekenning van de volgende verzekeringspercelen: Perceel 1. Verzekeringen Schade, ongevallen, burgerrechtelijke aansprakelijkheid en auto Onderdeel 1. Schadeverzekering: Subonderdeel 1. Verzekering Brand en aanverwante gevaren Subonderdeel 2. Uitgebreide elektronische en computerverzekering Subonderdeel 3. Uitgebreide verzekering tegen de risico's van vervoer en verblijf van fondsen Subonderdeel 4. Verzekering alle risico's zonnepanelen Onderdeel 2. Ongevallenverzekering: Subonderdeel 1. Verzekering tegen arbeidsongevallen Subonderdeel 2. Ongevallenverzekering letselschade van de bestuurders Onderdeel 3. Burgerlijke aansprakelijkheidsverzekering: Subonderdeel 1. Verzekering Algemene burgerlijke aansprakelijkheid Subonderdeel 2. Verzekering Burgerlijke aansprakelijkheid van de bestuurders Onderdeel 4. Motorrijtuigenverzekering: Subonderdeel 1. Autoverzekering Subonderdeel 2. Omnium missie Perceel 2. Verzekering Burgerlijke aansprakelijkheid van de architecten Onderdeel 1. Verzekering Burgerlijke aansprakelijkheid van de architecten Perceel 3. Cyberverzekering Onderdeel 1. Verzekering Cyber Risk
Interne Kennung: LMW26-039
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LMW26-039 - 1
Beschreibung: Verzekeringen Schade, Ongevallen, Burgerlijke Aansprakelijkheid en Voertuigen.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LMW26-039 - 2
Beschreibung: Verzekeringen Burgerlijke Aansprakelijkheid van Architecten.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LMW26-039 - 3
Beschreibung: Cyber Risk-verzekeringen.
Interne Kennung: 3