See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa radiatora do napromieniowania krwi i jej składników z zastosowaniem promieniowania rentgenowskiego X
Beschreibung: otwarta
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111300 Röntgenentwicklungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa radiatora do napromieniowania krwi i jej składników z zastosowaniem promieniowania rentgenowskiego X. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe wraz z zamówieniem z tytułu prawa opcji.