See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wyposażonego w specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania analiz, prognozowania i modelowania zagrożeń oraz prawdopodobnych skutków ich oddziaływania - 38 zestawów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wyposażonego w specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania analiz, prognozowania i modelowania zagrożeń oraz prawdopodobnych skutków ich oddziaływania – 38 zestawów zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ, tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wymagania techniczne dla sprzętu komputerowego wyposażonego w specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania analiz, prognozowania i modelowania zagrożeń oraz prawdopodobnych skutków ich oddziaływania. Przedmiot zamówienia zawiera 20 zestawów komputerowych z oprogramowaniem z wersją edukacyjną (akademicką) zawierającą bazę danych min. 50 substancji oraz 18 zestawów komputerowych z oprogramowaniem z wersją o pełnej funkcjonalności (komercyjną) zawierającą bazę danych min. 100 substancji. Ponadto przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
Vorherige Bekanntmachung: 156471-2026
Interne Kennung: WL.2371.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 33120000 Aufzeichnungssysteme und Untersuchungsgeräte, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wyposażonego w specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania analiz, prognozowania i modelowania zagrożeń oraz prawdopodobnych skutków ich oddziaływania – 38 zestawów zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ, tj. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) wymagania techniczne dla sprzętu komputerowego wyposażonego w specjalistyczne oprogramowanie do wykonywania analiz, prognozowania i modelowania zagrożeń oraz prawdopodobnych skutków ich oddziaływania. Przedmiot zamówienia zawiera 20 zestawów komputerowych z oprogramowaniem z wersją edukacyjną (akademicką) zawierającą bazę danych min. 50 substancji oraz 18 zestawów komputerowych z oprogramowaniem z wersją o pełnej funkcjonalności (komercyjną) zawierającą bazę danych min. 100 substancji. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami.
Menge: 38 Stück