2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2026/2027 na terenie Gminy Tarnowskie Góry
Beschreibung: UWAGA! Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert na dwie części zamówienia. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: a) Część 1 – Rejon 1 obejmuje zimowe utrzymanie dróg, chodników gminnych oraz ciągów rowerowych i pieszo-rowerowych w dzielnicach Bobrowniki Śląskie – Piekary Rudne, Centrum, Lasowice, Osada Jana, Sowice. Zimowe utrzymanie w Rejonie 1 obejmuje wykonywanie między innymi następujących czynności: dyżurowanie, odśnieżanie i usuwanie gołoledzi – standard 2 i standard 3, usuwanie lodu, dodatkowe odśnieżanie i usuwanie gołoledzi, kontrolę, opracowywanie dokumentacji wykonywanych czynności, doraźne zamiatanie, pozimowe zamiatanie, zawieszenie okresu zimowego utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 zawierają załączniki do SWZ tj. wzór umowy dla Części nr 1 wraz z jej załącznikami – załącznik nr 8a do SWZ, opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 stanowiący Załącznik nr 2 do wzoru umowy pn. „Zasady zimowego utrzymania” dla Rejonu 1 wraz z Załącznikiem nr 1, Załącznikiem nr 7 oraz Załącznikiem nr 8 do umowy. b) Część nr 2 – Rejon 2 obejmuje zimowe utrzymanie dróg w dzielnicach: Pniowiec, Repty Śląskie, Stare Tarnowice, Rybna, Strzybnica, Opatowice. Zimowe utrzymanie dróg w Rejonie 2 obejmuje wykonywanie m.in. następujących czynności: dyżurowanie, odśnieżanie i usuwanie gołoledzi – standard 2 i standard 3, usuwanie lodu, dodatkowe odśnieżanie i usuwanie gołoledzi, kontrolę, opracowywanie dokumentacji wykonywanych czynności, doraźne zamiatanie, pozimowe zamiatanie, zawieszenie okresu zimowego utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 zawierają załączniki do SWZ tj. wzór umowy dla Części nr 2 wraz z jej załącznikami – załącznik nr 8b do SWZ, opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2, stanowi Załącznik nr 2 do wzoru umowy pn. „Zasady zimowego utrzymania” dla Rejonu 2 wraz z Załącznikiem nr 1, Załącznikiem nr 7 oraz Załącznikiem nr 8 do umowy.
Interne Kennung: BZP.271.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon 1 obejmuje zimowe utrzymanie dróg, chodników gminnych oraz ciągów rowerowych i pieszo-rowerowych w dzielnicach Bobrowniki Śląskie – Piekary Rudne, Centrum, Lasowice, Osada Jana, Sowice
Beschreibung: Zimowe utrzymanie w Rejonie 1 obejmuje wykonywanie między innymi następujących czynności: dyżurowanie, odśnieżanie i usuwanie gołoledzi – standard 2 i standard 3, usuwanie lodu, dodatkowe odśnieżanie i usuwanie gołoledzi, kontrolę, opracowywanie dokumentacji wykonywanych czynności, doraźne zamiatanie, pozimowe zamiatanie, zawieszenie okresu zimowego utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 zawierają załączniki do SWZ tj. wzór umowy dla Części nr 1 wraz z jej załącznikami – załącznik nr 8a do SWZ, opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 stanowiący Załącznik nr 2 do wzoru umowy pn. „Zasady zimowego utrzymania” dla Rejonu 1 wraz z Załącznikiem nr 1, Załącznikiem nr 7 oraz Załącznikiem nr 8 do umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
Los: LOT-0002
Titel: Rejon 2 obejmuje zimowe utrzymanie dróg w dzielnicach: Pniowiec, Repty Śląskie, Stare Tarnowice, Rybna, Strzybnica, Opatowice.
Beschreibung: Zimowe utrzymanie dróg w Rejonie 2 obejmuje wykonywanie m.in. następujących czynności: dyżurowanie, odśnieżanie i usuwanie gołoledzi – standard 2 i standard 3, usuwanie lodu, dodatkowe odśnieżanie i usuwanie gołoledzi, kontrolę, opracowywanie dokumentacji wykonywanych czynności, doraźne zamiatanie, pozimowe zamiatanie, zawieszenie okresu zimowego utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 zawierają załączniki do SWZ tj. wzór umowy dla Części nr 2 wraz z jej załącznikami – załącznik nr 8b do SWZ, opis przedmiotu zamówienia dla Części nr 2, stanowi Załącznik nr 2 do wzoru umowy pn. „Zasady zimowego utrzymania” dla Rejonu 2 wraz z Załącznikiem nr 1, Załącznikiem nr 7 oraz Załącznikiem nr 8 do umowy.
Interne Kennung: BZP.271.19.2026 - cz. 2