2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy sestav baterií
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je provádění oprav sestav baterií pro tramvaje. Dodavatel bude v rámci plnění zajišťovat mimo jiné dopravu sestav baterií z/do místa plnění, demontáž článků, umytí jednotlivých článků, výplach (NiCd), výměnu elektrolytu (NiCd), provedení kapacitní zkoušky, rozdělení článků dle procenta kapacity, případné doplnění nového článku za vyřazený (výměna se požaduje u každého článku s kapacitou nižší než 60 %), kompletaci celé sestavy baterie vč. propojek, likvidaci vyřazených článků, opravu nosičů vč. nátěru, konzervaci, sestavení nosiče dle typu článku a sestavy baterie. Součástí každé dodávky sestav baterií bude předávací protokol o měření a kapacitní zkoušce po opravě, dodací list, doprava zboží na místo předání, povinná identifikace jednotlivých sestav baterií (datum repase, kapacita sestavy baterie, ev. číslo sestavy baterie) uvedených na nosiči sestavy baterie z čelní nebo boční strany sestavy. Pro více informací viz zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 8489-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Opravy sestav baterií
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen