2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inspirativní škola: Učebny, technologie a zázemí pro každého žáka – stavební práce
Beschreibung: Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je provedení stavebních prací v objektu Základní školy a Mateřské školy Ústí nad Labem, Nová 1432/5, p. o. Předmět plnění zahrnuje revitalizaci vestibulu a prostoru šaten (včetně vybavení šatními skříňkami), vznik učebny virtuální techniky, revitalizaci učebny přírodních věd a revitalizaci učebny hudební výchovy.
Interne Kennung: MMUL/PO/VZ/144841/2026/KadT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nabídková cena zahrnuje veškeré náklady nezbytné k řádnému splnění závazků dodavatele a zároveň si zadavatel vyhrazuje objemové změny rozsahu jednotlivých položek ve stavebních objektech uvedených v soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr při zachování jednotkové ceny na základě skutečného plnění při realizaci této veřejné zakázky. Tyto změny nebudou měnit celkovou povahu veřejné zakázky a budou podrobně popsány např. ve změnových listech včetně odůvodnění. Veškeré termíny dle Výzvy a smlouvy o dílo mohou být po dohodě (pouze písemným dodatkem ke smlouvě) přiměřeně prodlouženy v důsledku mimořádných nepředvídatelných a nepřekonatelných překážek vzniklých nezávisle na vůli stran smlouvy, a to max. o dobu trvání takových překážek. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z této smlouvy. Prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Za takové překážky se považují zejména, nikoliv však výlučně: a) překážky ze strany dotčených orgánů státní správy, ze strany vlastníků nebo správců dotčených parcel či budov, ze strany vlastníků (správců) inženýrských sítí, popř. vlastníků dotčených objektů, které objektivně znemožňují nebo podstatně omezují provádění díla, a kterým zhotovitel jednající s náležitou péčí nemohl zabránit. Dodavatel je povinen při jednání s těmito subjekty postupovat aktivně a bezodkladně. V případě vzniku prodlevy ze strany těchto subjektů musí být zhotovitel schopen písemně doložit, že nebylo v jeho možnostech projednat a zajistit příslušné doklady od těchto subjektů nejpozději v daných termínech. b) překážky v podobě opatření přijatých orgány veřejné moci za účelem předejití nebo omezení šíření nakažlivé choroby znemožňující nebo podstatně omezující provádění díla. Termín pro předání díla může být přiměřeně prodloužen v případě, že dojde ke změně sjednaného rozsahu díla postupem v souladu s touto Výzvou, a to o dobu nezbytně nutnou k provedení takové změny. Takové prodloužení bude provedeno pouze formou písemného dodatku smlouvy. Takovým prodloužením nesmí dojít ke změně celkové povahy závazku z uzavřené smlouvy. Toto prodloužení se považuje za vyhrazenou změnu. Zadavatel si vyhrazuje možnost použití jednací řízení bez uveřejnění (dále jen „JŘBU“) pro poskytnutí nových stavebních prací vybraným dodavatelem za předpokladu, že a) podmínky pro nové stavební práce odpovídají podmínkám pro použití JŘBU dle § 66 ZZVZ, b) předpokládaná hodnota nových stavebních prací nepřevyšuje 30 % předpokládané hodnoty veřejných zakázek a c) v zadávací dokumentaci uvede předpokládanou dobu a rozsah poskytnutí nových služeb nebo nových stavebních prací. Zadavatel může za splnění ZZVZ stanovených podmínek zadat dodatečné stavební práce rovněž v JŘBU (např. z důvodu ochrany výhradních práv nebo je-li takový postup nezbytný v důsledku krajně naléhavé okolnosti, kterou objednatel nemohl předvídat a ani ji nezpůsobil, a současně nelze dodržet lhůty pro otevřené řízení, užší řízení nebo jednací řízení s uveřejněním; v případě podlimitní veřejné zakázky rovněž lhůty ve zjednodušeném podlimitním řízení).