2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do szkół, w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do szkół, w podziale na części. CZĘŚĆ I: Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin z miejsca zamieszkania do szkół prowadzonych przez Gminę Radzymin oraz ze szkół do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem im opieki z wykorzystaniem gminnego autobusu szkolnego. CZĘŚĆ II: Dowóz dzieci/uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Warszawy oraz Kobyłki w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki. CZĘŚCI III : Dowóz dzieci/uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Powiatu Wołomińskiego w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin z miejsca zamieszkania do szkół prowadzonych przez Gminę Radzymin oraz ze szkół do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem im opieki z wykorzystaniem gminnego autobusu szkolnego
Beschreibung: Przedmiotem pierwszej części zamówienia jest dowóz uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin z miejsca zamieszkania do szkół prowadzonych przez Gminę Radzymin oraz ze szkół do miejsca zamieszkania w roku szkolnym 2026/2027 wraz z zapewnieniem im opieki z wykorzystaniem gminnego autobusu szkolnego
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Dowóz dzieci/uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Warszawy oraz Kobyłki w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki
Beschreibung: Przedmiotem drugiej części zamówienia jest dowóz dzieci/uczniów niepełnosprawnych posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Warszawy oraz Kobyłki w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III: Dowóz dzieci/uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Powiatu Wołomińskiego w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki
Beschreibung: Przedmiotem trzeciej części zamówienia jest dowóz dzieci/uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego zamieszkałych na terenie Gminy Radzymin do placówek oświatowych na terenie Powiatu Wołomińskiego w okresie od 1 września 2026 do 31 sierpnia 2027 r. wraz z zapewnieniem opieki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.