See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego dla RWT Grudziądz - Centrum Serwisowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego dla RWT Grudziądz - Centrum Serwisowe, zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 5 do niniejszej SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 4 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym w poniżej: Zadanie nr 1 Dostawa wózka narzędziowego z narzędziami calowymi - 2 kpl. Zadanie nr 2 Dostawa wózka narzędziowego - 4 kpl. Zadanie nr 3 Dostawa szafy warsztatowej z pojemnikami - 10 szt. Zadanie nr 4 Dostawa zasilacza laboratoryjnego 60A - 2 szt. Zadanie nr 5 Dostawa zasilacza laboratoryjnego dwukanałowego - 2 szt. Zadanie nr 6 Dostawa elektrycznego wózka podnośnikowego - 4 szt. Zadanie nr 7 Dostawa zbiornika na sprężone powietrze 5m3, 16 bar - 2 szt. Zadanie nr 8 Dostawa urządzenia do wycinania i grawerowania laserowego - 1 szt. Zadanie nr 9 Dostawa wiertarki stołowej - 2 szt. Zadanie nr 10 Dostawa podgrzewacza indukcyjnego - 2 szt.
Interne Kennung: Nr sprawy 57/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter, 34911100 Handwagen, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 31131100 Betätiger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa wózka narzędziowego z narzędziami calowymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka narzędziowego z narzędziami calowymi zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34911100 Handwagen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa wózka narzędziowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wózka narzędziowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 4 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Dostawa szafy warsztatowej z pojemnikami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szafy warsztatowej z pojemnikami zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 10 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Dostawa zasilacza laboratoryjnego 60A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza laboratoryjnego 60A z pojemnikami zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31131100 Betätiger
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Dostawa zasilacza laboratoryjnego dwukanałowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zasilacza laboratoryjnego dwukanałowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Dostawa elektrycznego wózka podnośnikowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrycznego wózka podnośnikowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 4 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Dostawa zbiornika na sprężone powietrze 5m3, 16 bar
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zbiornika na sprężone powietrze 5m3, 16 bar zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44615000 Druckbehälter
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Dostawa urządzenia do wycinania i grawerowania laserowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do wycinania i grawerowania laserowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Dostawa wiertarki stołowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertarki stołowej zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Dostawa podgrzewacza indukcyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podgrzewacza indukcyjnego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 10