See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: sukcesywna dostawa artykułów i produktów spożywczych na potrzeby Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Hala Ludowa Sp. z o.o. we Wrocławiu z podziałem na dwie części zamówienia: 1) część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I; 2) część nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II. 2. Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: 1) w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy 2) w części nr 2 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.1 – 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części w ramach bieżącego postępowania i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. 4. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które wykonawca może złożyć ofertę.
Vorherige Bekanntmachung: 362303-2025
Interne Kennung: ZP/PN/2/HL/RAS-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15842300 Süßwaren, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 1 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.1 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 – sukcesywna dostawa artykułów cukierniczych II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia określony jest kodami CPV: w części nr 2 zamówienia: • 15000000-8 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne, • 15840000-8 Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze, • 15842300-5 Wyroby cukiernicze, • 15330000-0 Przetworzone owoce i warzywa, • 15332000-4 Przetworzone owoce i orzechy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji znajduje się w: Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, w Załącznikach 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz w Załączniku nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.