See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do Szpitala Powiatowego w Zakopanem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem przetargu jest wybór Wykonawcy, który będzie wykonywał na rzecz Zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez Wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku z podziałem na 95 Pakiety, których podział oraz szczegółowy zakres został przedstawiony w punktach 4.15 – 4.109 przedmiotowej SWZ. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy (za wyjątkiem probówek do koagulologii z cytrynianem, dla których termin ważności wynosi 4 miesiące). 5. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie wszystkich Pakietów określonych w punktach 4.15 – 4.109 przedmiotowej SWZ, dopuszcza możliwość zaoferowania w formularzu cenowym składanej oferty przetargowej w zakresie określenia cen jednostkowych za 1 sztukę podania poszczególnych ceny z dokładnością nawet do 4 miejsc po przecinku. 6. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że w zakresie Pakietów, w których zastała dopuszczona możliwość zaoferowania opakowania o innej wielkości niż wskazanej w SWZ, wykonawca mający zamiar dokonać takowej zmiany jest zobowiązany do odpowiedniego przeliczenia zamawianej ilości z ewentualnym zaokrągleniem do pełnego opakowania w górę wraz z jednoczesnym określeniem wielkości oferowanego opakowania oraz jest jednocześnie zobowiązany do wskazania dokonania takowej zmiany w składanym formularzu ofertowym. 7. Zamawiający informuje i wyjaśnia, że we wszystkich Pakietach będących przedmiotem zamówienia sprecyzował wielkości opakowań w przypadkach, w których uznał to za istotne. Przez co należy rozumieć, że w pozycjach, w których wielkość opakowania została precyzyjnie określona, zmiana nie jest dopuszczalna. W pozostałych przypadkach, wykonawcy sami mogą określić wielkość oferowanego opakowania handlowego z odpowiednim przeliczeniem zamawianej ilości tak, aby zamawiana ilość była podzielna przez wielkość oferowanego opakowania. W przypadku gdy oferowane opakowania nie są podzielne przez zamawianą ilość wymaga się zaoferowanie ilości opakowań z zaokrągleniem do pełnego opakowania w górę. Ponadto wykonawcy są zobowiązani wskazać dokonane zmiany w składanym formularzu ofertowym poprzez zmianę jednostki miary ze sztuki na opakowania, wskazaniem wielkości oferowanego opakowania oraz dokonać odpowiedniej zmiany ilości. 8. Celem niniejszego postępowania jest otrzymanie produktu o określonych w SWZ parametrach technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych, a nie zakup sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku konkretnej marki lub producenta. Z tych względów zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążących dla wykonawców). Z tych względów, oferta, która nie będzie odpowiadała takim wskazaniom nie będzie uznawana za niezgodną z treścią SWZ i nie zostanie z tych powodów odrzucona. 9. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 10. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 11. Zamawiający informuje, że podana w punktach 4.15 – 4.109 SWZ ilość poszczególnego sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku będąca przedmiotem niniejszego postępowania przetargowego jest wielkością wyliczoną w sposób szacunkowy i w trakcie realizacji przedmiotowej umowy może ulec zmianie, zmniejszeniu nie więcej niż o 20 %, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego. 12. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 597610-2025
Interne Kennung: ZP/18/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Nakłuwacze jednorazowe – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.72 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Golarka medyczna jednorazowa – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.73 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Zestaw do kaniulacji dużych naczyń – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.74 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Nakładki na butelkę typu Extra Spike – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.75 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Strzykawki do gazometrii – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.76 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 62
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Elektrody EKG – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.77 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Dreny do jamy brzusznej – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.78 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 64
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Cewnik, rurki intubacyjne, dreny, butelki, pojemniki oraz worki na mocz, kieliszki plastikowe, wieszaki na worki, maski, wzierniki – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.79 przedmiotowej SWZ - 19 pozycji asortymentowych. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 65
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen, 33141200 Katheter, 33141615 Urinbeutel, 33157110 Sauerstoffmasken
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Pieluchomajtki oraz podkłady – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.80 przedmiotowej SWZ - 4 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Zestaw do założenia przeskórnej gastrostomii – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.81 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Zamknięty system odsysania oraz łącznik – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.82 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 68
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Czepki jednorazowe – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.83 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 69
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Rękawice nitrylowe – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.84 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 70
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Ubrania chirurgiczne jednorazowe – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.85 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Łyżki – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.86 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Układ oddechowy – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.87 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 73
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Dreny do pompy laparoskopowej – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.88 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Jednorazowe ostrza – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.89 przedmiotowej SWZ - 1 pozycja asortymentowa. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszej części zamówienia jest wybór wykonawcy, który będzie świadczył na rzecz zamawiającego dostawy polegające na sukcesywnym dostarczaniu przez wykonawcę do Szpitala Powiatowego im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, 34-500 Zakopane, sprzętu medycznego jednorazowego i wielorazowego użytku obejmującego: Zestawy do znieczulenia – wg zestawienia minimalnych parametrów technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych i funkcjonalnych określonych w punkcie 4.90 przedmiotowej SWZ - 2 pozycje asortymentowe. 2. Zamawiający zastrzega, że dostarczony przedmiot zamówienia musi posiadać wymagane aktualnymi przepisami prawa np. zezwolenia, świadectwa, certyfikaty, atesty oraz oznakowanie przewidziane zapisami ustawy o wyrobach medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych. 3. Przedmiot zamówienia musi być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta. 4. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia, opatrzony terminem ważności musi posiadać odpowiednio długi okres ważności pozwalający na swobodne użytkowanie przez okres minimum 12 miesięcy licząc od daty wykonania dostawy. 5. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw przez czas trwania umowy będzie się odbywać sukcesywnie na postawie zamówień częściowych składanych przez Kierownika Sekcji Zaopatrzenia Szpitala w Zakopanem za pomocą faksu lub poczty elektronicznej. Zamawiający będzie składał zamówienia według bieżących potrzeb, przy czym wartość zamówienia jednostkowego nie powinna być mniejsza niż 500 zł netto. 6. Zamawiający zastrzega, że realizacja dostaw częściowych odbywać się będzie sukcesywnie najdłużej w terminie 5 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia częściowego w godzinach od 8:00 do 14:00 w odpowiednio oznakowanych opakowaniach. 7. Warunki wykonania zamówienia zawarte są w projekcie umowy, który stanowi załącznik nr 7 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: ZP/18/25 - Pakiet nr 76
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln