47584-2025 - Ergebnis
Polen – Künstlerische Dienstleistungen – Zakup z przeniesieniem wszystkich praw własności intelektualnej do szeroko rozumianego uniwersum „Kociej Szajki”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup z przeniesieniem wszystkich praw własności intelektualnej do szeroko rozumianego uniwersum „Kociej Szajki”
Beschreibung: Celem umowy jest kompleksowe przeniesienie na SFR , w ramach umowy, wszystkich praw własności intelektualnej do szeroko rozumianego uniwersum „Kociej Szajki” składającego się m.in. z warstwy literackiej autorstwa Agaty Romaniuk oraz warstwy plastycznej Malwiny Hajduk-Kawalec, celem pełnej eksploatacji tej marki przez SFR, w tym w ramach produkcji i wydawania filmów, gier oraz druku (z zastrzeżeniem licencji wyłącznej udzielanej niniejszą Umową przez SFR), organizowania wystaw w muzeach i parkach rozrywki, merchandisingu wizerunku postaci fikcyjnych i podejmowania wszelkich innych aktywności o charakterze kulturalnym lub gospodarczym na zasadach opisanych w niniejszej umowie.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312000 Künstlerische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: postępowanie nie jest podzielone na części
Beschreibung: postępowanie nie jest podzielone na części
Interne Kennung: 21/2024