2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: ,,Budowa Centrum Samorządowo-Społecznego Gminy Tczew''
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Budowa Centrum Samorządowo - Społecznego Gminy Tczew” w ramach którego należy zaprojektować: a) budynek Urzędu Gminy Tczew, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tczewie, Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół, b) budynek instytucji kultury. Budynki wraz z niezbędną infrastrukturą i uzbrojeniem mają zostać zaprojektowane na działce geodezyjnej nr 433 w miejscowości Szpęgawa obręb Stanisławie. Założeniem Zamawiającego jest zaprojektowanie obiektu z dojazdem od ulicy Łąkowej. 1.1.Stan istniejący: Działka nr 433 położona jest w miejscowości Szpęgawa. Teren objęty opracowaniem jest terenem nieogrodzonym i niezabudowanym z przebiegiem sieci. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale IV Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: WKI.271.1.23.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001