475852-2025 - Ergebnis
Tschechien – Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen – Dynamický nákupní systém na zajištění proexportních akcí v rámci projektu Capacity Building for Ukraine (CBU)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění proexportních akcí v rámci projektu Capacity Building for Ukraine (CBU)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění proexportních akcí v rámci nástrojů Incoming a Twinning, společně označovaných jako projekt Capacity Building for Ukraine a zacílených na hospodářskou obnovu Ukrajiny. Veřejná zakázka bude rozčleněna do dvou kategorií (podle dvou základních typů realizovaných akcí): Kategorie č. 1 - Incoming Akce krátkého trvání typu „incomingová mise“: příjezd zahraniční delegace v rozsahu 5 až 10 osob na dobu až 5 nocí, přičemž náplní bude účast na bilaterálních jednáních, veletrzích či konferencích. Některé mise však mohou být i většího rozsahu a zahrnovat produkční zajištění tuzemských akcí typu seminář, konference, výstava apod. Očekávaný počet 20 až 40 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 150 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 500 tis. Kč bez DPH. Kategorie č. 2 - Twinning Akce delšího trvání typu „twinning“: dlouhodobější vzdělávací akce pro zahraniční delegáty v ČR, případně i výjezdy expertů (školitelů) z ČR do zahraničí, zpravidla pro
Vorherige Bekanntmachung724346-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie č. 1 - Incoming
BeschreibungAkce krátkého trvání typu „incomingová mise“: příjezd zahraniční delegace v rozsahu 5 až 10 osob na dobu až 5 nocí, přičemž náplní bude účast na bilaterálních jednáních, veletrzích či konferencích. Některé mise však mohou být i většího rozsahu a zahrnovat produkční zajištění tuzemských akcí typu seminář, konference, výstava apod. Očekávaný počet 20 až 40 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 150 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 500 tis. Kč bez DPH.
Interne KennungN006/23/V00033782/001
LosLOT-0002
TitelKategorie č. 2 - Twinning
BeschreibungAkce delšího trvání typu „twinning“: dlouhodobější vzdělávací akce pro zahraniční delegáty v ČR, případně i výjezdy expertů (školitelů) z ČR do zahraničí, zpravidla pro jednotlivce nebo malé skupiny 2 až 5 osob, s délkou pobytu od 2 týdnů do 3 měsíců. Očekávaný počet 15 až 30 akcí, odhadovaná průměrná cena akce 400 tis. Kč bez DPH, maximální finanční limit na akci 800 tis. Kč bez DPH.
Interne KennungN006/23/V00033782/002