2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie zwembaden en sporthal
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens een exploitatieovereenkomst te sluiten voor het beheer en de exploitatie van gemeentelijke sport- en maatschappelijke accommodaties, te weten zwembaden en een sporthal met ontmoetingsfuncties. De opdracht omvat het integraal exploiteren, beheren en beschikbaar stellen van deze accommodaties, waarbij de exploitant het recht verkrijgt om de accommodaties risicodragend te exploiteren en daarbij exploitatieopbrengsten te genereren, binnen de kaders van deze aanbesteding. De exploitatieovereenkomst heeft betrekking op de exploitatie van de volgende accommodatie(s): • MFA De Niervaert; • sporthal De Bosselaar; • openlucht zwembad De Bosselaar.
Interne Kennung: K011839
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92610000 Sports facilities operation services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Country: Netherlands
Estimated duration
Start date: 01/01/2027