2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vastgoedbeheer applicatie Velsen
Beschreibung: Vastgoedbeheer applicatie, zie verder aanbestedingsdocument. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: VLS 202602 PRJ-2600121-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kent een maximale looptijd van tien (10) jaar, bestaande uit: een vaste initiële looptijd van vier (4) jaar; drie optionele verlengingen van twee (2) jaar.