475910-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung – Usługi druku techniką offsetową, oprawy i dostawy Publikacji książkowych i nutowych (Nowości) na potrzeby PWM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi druku techniką offsetową, oprawy i dostawy Publikacji książkowych i nutowych (Nowości) na potrzeby PWM
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest podzielony na następujące części: 1) Część zamówienia nr 1 – Zadanie nr 1 Publikacja w oprawie miękkiej klejonej ze skrzydełkami z serii Małe Monografie, druk z plików pdf; 2) Część zamówienia nr 2 – Zadanie nr 2 Publikacja w oprawie spiralowej Full Canadian, druk z plików pdf; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis przedmiotu zamówienia (Część III SWZ - OPZ), część II SWZ – Projektowane postanowienia umowy, Załączniki nr 1.1 – 1.2 do niniejszej IDW (Specyfikacje techniczno-cenowe).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść zamówienia nr 1 – Zadanie nr 1 Publikacja w oprawie miękkiej klejonej ze skrzydełkami z serii Małe Monografie, druk z plików pdf;
BeschreibungPublikacja w oprawie miękkiej klejonej ze skrzydełkami z serii Małe Monografie, druk z plików pdf. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis przedmiotu zamówienia (Część III SWZ - OPZ), część II SWZ – Projektowane postanowienia umowy, Załączniki nr 1.1 do niniejszej IDW (Specyfikacje techniczno-cenowe).
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak przewidywania wznowień i opcji.
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr 2 – Zadanie nr 2 Publikacja w oprawie spiralowej Full Canadian, druk z plików pdf;
BeschreibungPublikacja w oprawie spiralowej Full Canadian, druk z plików pdf; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis przedmiotu zamówienia (Część III SWZ - OPZ), część II SWZ – Projektowane postanowienia umowy, Załączniki nr 1.2 do niniejszej IDW (Specyfikacje techniczno-cenowe).