Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op dit moment niet van toepassing. Inschrijver wordt gevraagd een uurtarief op te geven op basis waarvan eventueel toekomstige optionele werkzaamheden kunnen worden uitgevoerd.
Erfüllungsort
Land: Niederlande
Ort im betreffenden Land
2. Procedure
Procedure
Title: Schoonmaak, ODZOB
Description: De overeenkomst bestaat uit de volgende diensten: 1. Dagelijkse en periodieke schoonmaak 2. Bevoorrading van de pantry, inclusief wekelijks onderhoud koffieautomaten 3. Glasbewassing (binnenzijde) Voor een uitgebreide toelichting wordt verwezen naar het aanbestedingsdocument en het programma van eisen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Verwezen wordt naar het aanbestedingsdocument
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919200 Office cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options: