475957-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP „Jarogniewice”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP „Jarogniewice”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo gaśniczego dla OSP „Jarogniewice” w Zielonej Górze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ. Informacje o przedmiotowych i podmiotowych środkach dowodowych zawarte są w SWZ.
Interne Kennung1/2025/PZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) określa załącznik nr 9 do SWZ.
Interne KennungZakup średniego pojazdu ratowniczo-gaśniczego dla OSP „Jarogniewice”