2. Verfahren
Verfahren
Titel: Full operational lease van personen- en bestelwagens
Beschreibung: Het betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het leveren en integraal beheren van het wagenpark van de gemeente Schiedam op basis van full operational lease. Extra aandacht voor vragenronde 1 In het kader van vragenronde 1 worden inschrijvers nadrukkelijk gewezen op de mogelijkheid om vragen te stellen over: - het Programma van Eisen, Bijlage 4 - én het Prijsinvulformulier, Annex 3 De sluitingsdatum voor het indienen van vragen met betrekking tot bovenstaande is 23 juli 2026, 12:00 Alle overige vragen inclusief verduidelijkingsvragen over het Programma van Eisen en Prijsinvulformulier kunnen tot donderdag 3 september 2026 worden gesteld. De scope omvat elektrische auto’s, personenauto’s in het B-segment, kleine gesloten bestelauto’s, middelgrote gesloten bestelauto’s met dubbele cabine, middelgrote gesloten bestelauto’s met enkele cabine en bestelauto’s met open laadbak en dubbele cabine.
Interne Kennung: -2.07.353.71/00003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie beschrijvend document