See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów neurochirurgicznych, materiałów szewnych, rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych i innych wyrobów medycznych dla SPSZOZ „Zdroje”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa implantów neurochirurgicznych, materiałów szewnych, rękawic medycznych, materiałów opatrunkowych i innych wyrobów medycznych (w zakresie pakietu nr 1 - 84) oraz dostawa produktów leczniczych, środków dezynfekcyjnych i wyrobów medycznych (w zakresie pakietu nr 85-87) dla SPSZOZ „Zdroje”. Przedmiot umowy w zakresie pakietu nr 85, 86, 87 jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, projekt pn. „Zdrowie psychiczne dla każdego - program wsparcia dzieci i młodzieży w województwie zachodniopomorskim”. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 87 części zwane pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość przedmiotu zamówienia w danym pakiecie.
Interne Kennung: 14/SM/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33184100 Chirurgische Implantate, 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Materiały hemostatyczne dla Neurochirurgii
Beschreibung: Pakiet nr 1 Materiały hemostatyczne dla Neurochirurgii
Interne Kennung: Pakiet nr 1 Materiały hemostatyczne dla Neurochirurgii
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Gąbki hemostatyczne
Beschreibung: Pakiet nr 2 Gąbki hemostatyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 2 Gąbki hemostatyczne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Igła z filtrem, igła z otworem bocznym
Beschreibung: Pakiet nr 3 Igła z filtrem, igła z otworem bocznym
Interne Kennung: Pakiet nr 3 Igła z filtrem, igła z otworem bocznym
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Żel z aplikatorem do cewnikowania
Beschreibung: Pakiet nr 4 Żel z aplikatorem do cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet nr 4 Żel z aplikatorem do cewnikowania
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Tampony neurochirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 5 Tampony neurochirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 5 Tampony neurochirurgiczne
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Gaza w m.b., gaza jałowa kopertowana, wata celulozowa
Beschreibung: Pakiet nr 6 Gaza w m.b., gaza jałowa kopertowana, wata celulozowa
Interne Kennung: Pakiet nr 6 Gaza w m.b., gaza jałowa kopertowana, wata celulozowa
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Kompresy, opaski dziane, elastyczne, wata opatrunkowa
Beschreibung: Pakiet nr 7 Kompresy, opaski dziane, elastyczne, wata opatrunkowa
Interne Kennung: Pakiet nr 7 Kompresy, opaski dziane, elastyczne, wata opatrunkowa
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Kompresy gazowe sterylizowane parą wodną
Beschreibung: Pakiet nr 8 Kompresy gazowe sterylizowane parą wodną
Interne Kennung: Pakiet nr 8 Kompresy gazowe sterylizowane parą wodną
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Kompresy włókninowe sterylne 30 g
Beschreibung: Pakiet nr 9 Kompresy włókninowe sterylne 30 g
Interne Kennung: Pakiet nr 9 Kompresy włókninowe sterylne 30 g
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Kompresy chłonne do zaopatrywania silnie sączących ran
Beschreibung: Pakiet nr 10 Kompresy chłonne do zaopatrywania silnie sączących ran
Interne Kennung: Pakiet nr 10 Kompresy chłonne do zaopatrywania silnie sączących ran
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Zestawy opatrunkowe wykorzystywane do zabiegów operacyjnych
Beschreibung: Pakiet nr 11 Zestawy opatrunkowe wykorzystywane do zabiegów operacyjnych
Interne Kennung: Pakiet nr 11 Zestawy opatrunkowe wykorzystywane do zabiegów operacyjnych
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Tampony z gazy w kształcie fasolki, opatrunki do tamponady krwotoków z nosa, tampony z gazy do tamowania krwawień, samoprzylepne sterylne opatrunki na rany pooperacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 12 Tampony z gazy w kształcie fasolki, opatrunki do tamponady krwotoków z nosa, tampony z gazy do tamowania krwawień, samoprzylepne sterylne opatrunki na rany pooperacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 12 Tampony z gazy w kształcie fasolki, opatrunki do tamponady krwotoków z nosa, tampony z gazy do tamowania krwawień, samoprzylepne sterylne opatrunki na rany pooperacyjne
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Tupfery, setony, kompresy chłonne
Beschreibung: Pakiet nr 13 Tupfery, setony, kompresy chłonne
Interne Kennung: Pakiet nr 13 Tupfery, setony, kompresy chłonne
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Przylepce, preparaty na odleżyny
Beschreibung: Pakiet nr 14 Przylepce, preparaty na odleżyny
Interne Kennung: Pakiet nr 14 Przylepce, preparaty na odleżyny
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Paski do glukometrów
Beschreibung: Pakiet nr 15 Paski do glukometrów
Interne Kennung: Pakiet nr 15 Paski do glukometrów
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 Opatrunki specjalistyczne 1
Beschreibung: Pakiet nr 16 Opatrunki specjalistyczne 1
Interne Kennung: Pakiet nr 16 Opatrunki specjalistyczne 1
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe, preparaty przeciwbakteryjne
Beschreibung: Pakiet nr 17 Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe, preparaty przeciwbakteryjne
Interne Kennung: Pakiet nr 17 Opatrunki specjalistyczne hydrożelowe, preparaty przeciwbakteryjne
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalistyczne na odleżyny i rany oparzeniowe
Beschreibung: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalistyczne na odleżyny i rany oparzeniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 18 Opatrunki specjalistyczne na odleżyny i rany oparzeniowe
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Opatrunki specjalistyczne 2
Beschreibung: Pakiet nr 19 Opatrunki specjalistyczne 2
Interne Kennung: Pakiet nr 19 Opatrunki specjalistyczne 2
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Opatrunki do wkłuć
Beschreibung: Pakiet nr 20 Opatrunki do wkłuć
Interne Kennung: Pakiet nr 20 Opatrunki do wkłuć
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Beschreibung: Pakiet nr 21 Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Interne Kennung: Pakiet nr 21 Gąbki jednorazowe do dekontaminacji skóry przed zabiegami operacyjnymi
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Siatki do podtrzymywania opatrunków
Beschreibung: Pakiet nr 22 Siatki do podtrzymywania opatrunków
Interne Kennung: Pakiet nr 22 Siatki do podtrzymywania opatrunków
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Zestaw do endoskopowego leczenia refluksu moczowego u dzieci
Beschreibung: Pakiet nr 23 Zestaw do endoskopowego leczenia refluksu moczowego u dzieci
Interne Kennung: Pakiet nr 23 Zestaw do endoskopowego leczenia refluksu moczowego u dzieci
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Kompresy żelowe ciepło-zimno
Beschreibung: Pakiet nr 24 Kompresy żelowe ciepło-zimno
Interne Kennung: Pakiet nr 24 Kompresy żelowe ciepło-zimno
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Gąbki hemostatyczne dentystyczne
Beschreibung: Pakiet nr 25 Gąbki hemostatyczne dentystyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 25 Gąbki hemostatyczne dentystyczne
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 Podkłady ginekologiczne
Beschreibung: Pakiet nr 26 Podkłady ginekologiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 26 Podkłady ginekologiczne
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 Podkłady chłonne dla chorych
Beschreibung: Pakiet nr 27 Podkłady chłonne dla chorych
Interne Kennung: Pakiet nr 27 Podkłady chłonne dla chorych
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Zestaw do podawania żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Pakiet nr 28 Zestaw do podawania żywienia pozajelitowego
Interne Kennung: Pakiet nr 28 Zestaw do podawania żywienia pozajelitowego
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Substytut skóry
Beschreibung: Pakiet nr 29 Substytut skóry
Interne Kennung: Pakiet nr 29 Substytut skóry
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 Żel przeznaczony do cewnikowania
Beschreibung: Pakiet nr 30 Żel przeznaczony do cewnikowania
Interne Kennung: Pakiet nr 30 Żel przeznaczony do cewnikowania
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 Środek hemostatyczny i przeciwzrostowy
Beschreibung: Pakiet nr 31 Środek hemostatyczny i przeciwzrostowy
Interne Kennung: Pakiet nr 31 Środek hemostatyczny i przeciwzrostowy
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 Matryce do regeneracji skóry właściwej
Beschreibung: Pakiet nr 32 Matryce do regeneracji skóry właściwej
Interne Kennung: Pakiet nr 32 Matryce do regeneracji skóry właściwej
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 Opatrunki dla Centrum Leczenia Oparzeń
Beschreibung: Pakiet nr 33 Opatrunki dla Centrum Leczenia Oparzeń
Interne Kennung: Pakiet nr 33 Opatrunki dla Centrum Leczenia Oparzeń
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 Zestawy oparzeniowe
Beschreibung: Pakiet nr 34 Zestawy oparzeniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 34 Zestawy oparzeniowe
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 Gąbki oczyszczające rany
Beschreibung: Pakiet nr 35 Gąbki oczyszczające rany
Interne Kennung: Pakiet nr 35 Gąbki oczyszczające rany
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 System do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Beschreibung: Pakiet nr 36 System do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Interne Kennung: Pakiet nr 36 System do podciśnieniowej terapii leczenia ran
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 Rękawice diagnostyczne nitrylowe
Beschreibung: Pakiet nr 37 Rękawice diagnostyczne nitrylowe
Interne Kennung: Pakiet nr 37 Rękawice diagnostyczne nitrylowe
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 Rękawice diagnostyczne vinylowe
Beschreibung: Pakiet nr 38 Rękawice diagnostyczne vinylowe
Interne Kennung: Pakiet nr 38 Rękawice diagnostyczne vinylowe
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 Rękawice chirurgiczne sterylne
Beschreibung: Pakiet nr 39 Rękawice chirurgiczne sterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 39 Rękawice chirurgiczne sterylne
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 Rękawice specjalistyczne
Beschreibung: Pakiet nr 40 Rękawice specjalistyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 40 Rękawice specjalistyczne
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 Rękawice o przedłużonym mankiecie
Beschreibung: Pakiet nr 41 Rękawice o przedłużonym mankiecie
Interne Kennung: Pakiet nr 41 Rękawice o przedłużonym mankiecie
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 Rękawice diagnostyczne z dozownikami
Beschreibung: Pakiet nr 42 Rękawice diagnostyczne z dozownikami
Interne Kennung: Pakiet nr 42 Rękawice diagnostyczne z dozownikami
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 Folie operacyjne
Beschreibung: Pakiet nr 43 Folie operacyjne
Interne Kennung: Pakiet nr 43 Folie operacyjne
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 Opatrunki dla pacjentów Centrum Leczenia Oparzeń
Beschreibung: Pakiet nr 44 Opatrunki dla pacjentów Centrum Leczenia Oparzeń
Interne Kennung: Pakiet nr 44 Opatrunki dla pacjentów Centrum Leczenia Oparzeń
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 Macierz komórkowa
Beschreibung: Pakiet nr 45 Macierz komórkowa
Interne Kennung: Pakiet nr 45 Macierz komórkowa
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 Szwy chirurgiczne 2
Beschreibung: Pakiet nr 46 Szwy chirurgiczne 2
Interne Kennung: Pakiet nr 46 Szwy chirurgiczne 2
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 Szwy chirurgiczne 3
Beschreibung: Pakiet nr 47 Szwy chirurgiczne 3
Interne Kennung: Pakiet nr 47 Szwy chirurgiczne 3
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 Szwy chirurgiczne 4
Beschreibung: Pakiet nr 48 Szwy chirurgiczne 4
Interne Kennung: Pakiet nr 48 Szwy chirurgiczne 4
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 Szwy chirurgiczne 5
Beschreibung: Pakiet nr 49 Szwy chirurgiczne 5
Interne Kennung: Pakiet nr 49 Szwy chirurgiczne 5
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 Szwy chirurgiczne 6
Beschreibung: Pakiet nr 50 Szwy chirurgiczne 6
Interne Kennung: Pakiet nr 50 Szwy chirurgiczne 6
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 Szwy chirurgiczne 7
Beschreibung: Pakiet nr 51 Szwy chirurgiczne 7
Interne Kennung: Pakiet nr 51 Szwy chirurgiczne 7
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 Szwy chirurgiczne 8
Beschreibung: Pakiet nr 52 Szwy chirurgiczne 8
Interne Kennung: Pakiet nr 52 Szwy chirurgiczne 8
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 Szwy chirurgiczne 9
Beschreibung: Pakiet nr 53 Szwy chirurgiczne 9
Interne Kennung: Pakiet nr 53 Szwy chirurgiczne 9
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 Szwy chirurgiczne 10
Beschreibung: Pakiet nr 54 Szwy chirurgiczne 10
Interne Kennung: Pakiet nr 54 Szwy chirurgiczne 10
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55 Szwy chirurgiczne 11
Beschreibung: Pakiet nr 55 Szwy chirurgiczne 11
Interne Kennung: Pakiet nr 55 Szwy chirurgiczne 11
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56 Szwy chirurgiczne 12
Beschreibung: Pakiet nr 56 Szwy chirurgiczne 12
Interne Kennung: Pakiet nr 56 Szwy chirurgiczne 12
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57 Elektrody do diatermii Emed i Valleylab posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 57 Elektrody do diatermii Emed i Valleylab posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 57 Elektrody do diatermii Emed i Valleylab posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58 Klipsy tytanowe i polimerowe
Beschreibung: Pakiet nr 58 Klipsy tytanowe i polimerowe
Interne Kennung: Pakiet nr 58 Klipsy tytanowe i polimerowe
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59 Uchwyty na lampy Polaris 600, posiadanej przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 59 Uchwyty na lampy Polaris 600, posiadanej przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 59 Uchwyty na lampy Polaris 600, posiadanej przez Zamawiającego
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60 Ostrza i płytki do dermatomu firmy Zimmer posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 60 Ostrza i płytki do dermatomu firmy Zimmer posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 60 Ostrza i płytki do dermatomu firmy Zimmer posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61 Zestaw stymulatora nerwu błędnego
Beschreibung: Pakiet nr 61 Zestaw stymulatora nerwu błędnego
Interne Kennung: Pakiet nr 61 Zestaw stymulatora nerwu błędnego
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62 Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego SONOCA 300, posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 62 Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego SONOCA 300, posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 62 Akcesoria do aspiratora ultradźwiękowego SONOCA 300, posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63 Narzędzia chirurgiczne
Beschreibung: Pakiet nr 63 Narzędzia chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet nr 63 Narzędzia chirurgiczne
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64 Akcesoria do systemu śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego
Beschreibung: Pakiet nr 64 Akcesoria do systemu śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego
Interne Kennung: Pakiet nr 64 Akcesoria do systemu śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65 Minipłytki tytanowe do mocowania kości czaszki
Beschreibung: Pakiet nr 65 Minipłytki tytanowe do mocowania kości czaszki
Interne Kennung: Pakiet nr 65 Minipłytki tytanowe do mocowania kości czaszki
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66 Akcesoria do respiratora Sechrist model IV – 100B posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 66 Akcesoria do respiratora Sechrist model IV – 100B posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 66 Akcesoria do respiratora Sechrist model IV – 100B posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67 Dreny, łączniki, zgłębniki , zestawy do odsysania pola operacyjnego
Beschreibung: Pakiet nr 67 Dreny, łączniki, zgłębniki , zestawy do odsysania pola operacyjnego
Interne Kennung: Pakiet nr 67 Dreny, łączniki, zgłębniki , zestawy do odsysania pola operacyjnego
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68 Maski wielokrotnego użytku
Beschreibung: Pakiet nr 68 Maski wielokrotnego użytku
Interne Kennung: Pakiet nr 68 Maski wielokrotnego użytku
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69 Ostrza do strzygarki chirurgicznej BeCare posiadanej przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 69 Ostrza do strzygarki chirurgicznej BeCare posiadanej przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 69 Ostrza do strzygarki chirurgicznej BeCare posiadanej przez Zamawiającego
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70 Pułapka wodna(skraplacz) CO2 do MINDRAY
Beschreibung: Pakiet nr 70 Pułapka wodna(skraplacz) CO2 do MINDRAY
Interne Kennung: Pakiet nr 70 Pułapka wodna(skraplacz) CO2 do MINDRAY
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71 Strzykawka insulinowa 0,5 ml
Beschreibung: Pakiet nr 71 Strzykawka insulinowa 0,5 ml
Interne Kennung: Pakiet nr 71 Strzykawka insulinowa 0,5 ml
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72 Strzykawka jednorazowego użytku 2 ml
Beschreibung: Pakiet nr 72 Strzykawka jednorazowego użytku 2 ml
Interne Kennung: Pakiet nr 72 Strzykawka jednorazowego użytku 2 ml
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73 Strzykawki jednorazowego użytku 5ml, 10 ml, 20 ml
Beschreibung: Pakiet nr 73 Strzykawki jednorazowego użytku 5ml, 10 ml, 20 ml
Interne Kennung: Pakiet nr 73 Strzykawki jednorazowego użytku 5ml, 10 ml, 20 ml
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74 Układy oddechowe do respiratora HT70, posiadanego przez zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 74 Układy oddechowe do respiratora HT70, posiadanego przez zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 74 Układy oddechowe do respiratora HT70, posiadanego przez zamawiającego
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75 Zestaw oddechowy jednopacjentowy do urządzenia SIMEOX, posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 75 Zestaw oddechowy jednopacjentowy do urządzenia SIMEOX, posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 75 Zestaw oddechowy jednopacjentowy do urządzenia SIMEOX, posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76 Wapno sodowane w opakowaniach jednorazowych
Beschreibung: Pakiet nr 76 Wapno sodowane w opakowaniach jednorazowych
Interne Kennung: Pakiet nr 76 Wapno sodowane w opakowaniach jednorazowych
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77 Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 77 Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 77 Akcesoria do aparatu „Prismaflex” i do AK-200, posiadanych przez Zamawiającego
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78 Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 78 Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 78 Akcesoria do respiratora Hamilton G-5 posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79 Igły do punkcji nerki i mostka
Beschreibung: Pakiet nr 79 Igły do punkcji nerki i mostka
Interne Kennung: Pakiet nr 79 Igły do punkcji nerki i mostka
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80 Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ:ECOP, posiadanego przez Zamawiającego
Beschreibung: Pakiet nr 80 Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ:ECOP, posiadanego przez Zamawiającego
Interne Kennung: Pakiet nr 80 Kapilary do Epoc NX S i akcesoria do analizatora parametrów krytycznych typ:ECOP, posiadanego przez Zamawiającego
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81 Probówki i pipety sterylne
Beschreibung: Pakiet nr 81 Probówki i pipety sterylne
Interne Kennung: Pakiet nr 81 Probówki i pipety sterylne
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82 Rozgałęziacz infuzyjny
Beschreibung: Pakiet nr 82 Rozgałęziacz infuzyjny
Interne Kennung: Pakiet nr 82 Rozgałęziacz infuzyjny
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83 Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Beschreibung: Pakiet nr 83 Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Interne Kennung: Pakiet nr 83 Rurki intubacyjne zbrojone, tracheostomijne z odsysaniem znad mankietu i opaski do rurek
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84 Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Beschreibung: Pakiet nr 84 Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Interne Kennung: Pakiet nr 84 Zastawki do chirurgicznego leczenia wodogłowia
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85 Produkty lecznicze
Beschreibung: Pakiet nr 85 Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet nr 85 Produkty lecznicze
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86 Dezynfekcja
Beschreibung: Pakiet nr 86 Dezynfekcja
Interne Kennung: Pakiet nr 86 Dezynfekcja
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87 Wyroby medyczne
Beschreibung: Pakiet nr 87 Wyroby medyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 87 Wyroby medyczne