2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nový plavecký bazén - Písek IV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v novostavbě objektu vnitřního bazénu, venkovního koupaliště a venkovních ploch v prostoru sportovně rekreačního komplexu Václavského předměstí ve městě Písek. Konkrétně bude ve vnitřní části (provozované v celoročním režimu) zhotoven sportovní plavecký bazén, dětský výukový bazén a relaxační bazén. Součástí prostoru relaxačního bazénu je i vířivka a dojezdový bazén nově vybudovaného tobogánu. Ve 2. NP se pak počítá s prostory pro wellness. K prostorům bazénu bude dále vybudováno odpovídající provozní i návštěvnické zázemí (strojovny, úpravny vody, technické místnosti, šatny, občerstvení, atd.). Ve venkovním areálu pak budou vyhotoveny dva bazény - jeden jako brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky a jeden jako kombinace skákacího bazénu s plaveckým a relaxačním bazénem. Dále budou rovněž zhotoveny venkovní šatny a hygienické a provozní zázemí. Nedílnou součástí předmětu plnění jsou i terénní úpravy, parkoviště a obslužné komunikace, připojení na technickou infrastrukturu (vodovodní přípojka pro pitnou vodu z veřejného vodovodu, vodovodní přípojka a nasávací objekt pro technickou vodu z řeky Otavy, kanalizační přípojky pro dešťovou a splaškovou vodu, přípojka plynu, přípojka elektro VN i NN, přípojka telefonu).
Interne Kennung: MUPI/BAZ/2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212210 Bau von Einzweck-Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45223300 Bau von Parkplätzen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nový plavecký bazén – Písek IV