2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla 07810 pn. „Rozbudowa ul Grota – Roweckiego na odcinku od skrzyżowania z ulicami Kurpiów i Wspólną do ronda na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, wraz z budową zatoki autobusowej przy granicy miasta”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich decyzji, uzgodnień i pozwoleń (kompletnymi pod każdym względem i ostatecznymi decyzjami administracyjnymi umożliwiającymi realizację robót budowlanych i ich zakończenie) oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 07810 pn. „Rozbudowa ul Grota – Roweckiego na odcinku od skrzyżowania z ulicami Kurpiów i Wspólną do ronda na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia, wraz z budową zatoki autobusowej przy granicy miasta”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 350854-2026
Interne Kennung: ZP/33/PN/07810/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: - w ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska Szpital” do skrzyżowania z ulicami Kurpiów i Wspólną - opracowanie dwuwariantowej koncepcji programowo - przestrzennej wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych opinii oraz - w ul. Grota - Roweckiego na odcinku od nowoprojektowanej pętli tramwajowo - autobusowej „Borowska szpital” do skrzyżowania z ul. Iwaszkiewicza – w oparciu o wybrany wariant koncepcji programowo-przestrzennej, o którym mowa powyżej - opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (tj. projektu budowlanego, projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych, przedmiarów i kosztorysów) wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych uzgodnień, opinii, pozwoleń i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.