2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem z podziałem na zadania. Zadanie 1 – sprzęt komputerowy AiO wraz z oprogramowaniem, typ 1 - 200 szt.; Zadanie 2 – przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, typ 2 - 200 szt.; Zadanie 3 – przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, typ. 3 - 6 szt.; Zadanie 4 – przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, typ. 4 - 5 szt.; Zadanie 5 – przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, typ. 5 - 5 szt.; Zadanie 6 – przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, typ. 6 - 4 szt. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji na podstawie art. 441 ust. 1 Pzp, w zakresie zwiększenia ilości zamawianego sprzętu o 100% w każdym zadaniu, na poniższych zasadach: 1) zamawiający może z prawa opcji skorzystać jednorazowo lub wielokrotnie (maksymalnie 10 razy), do wyczerpania maksymalnej ilości prawa opcji, czyli do 100% sprzętu komputerowego w każdym zadaniu; 2) zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji w przypadku wystąpienia zapotrzebowania na sprzęt komputerowy oraz uzyskania dodatkowych środków finansowych; 3) zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do zamawiającego; 4) realizacja zamówienia objętego prawem opcji nastąpi w terminie 10 dni roboczych od daty złożenia przez zamawiającego pisemnego oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji, zawierającego ilość Sprzętu w ramach prawa opcji. 5) warunki dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy; 6) zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z opcji w terminie do 30 listopada 2027r.
Interne Kennung: 26/>PU/2026/EMi
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy AiO wraz z oprogramowaniem typ 1 – 200 szt.
Beschreibung: Sprzęt komputerowy AiO wraz z oprogramowaniem typ 1 – 200 szt.
Interne Kennung: zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach opcji zamawiający przewiduje zakup 200 szt. komputerów.
Los: LOT-0002
Titel: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 2 – 200 szt
Beschreibung: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 2 – 200 szt
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 3 – 6 szt
Beschreibung: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 3 – 6 szt
Interne Kennung: zadanie 3
Beschreibung der Optionen: W ramach opcji zamawiający przewiduje zakup 6 szt. komputerów.
Los: LOT-0004
Titel: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 4 – 5 szt.
Beschreibung: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 4 – 5 szt.
Interne Kennung: zadanie 4
Beschreibung der Optionen: W ramach opcji zamawiający przewiduje zakup 5 szt. komputerów.
Los: LOT-0005
Titel: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 5 – 5 szt.
Beschreibung: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 5 – 5 szt.
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 6 – 4 szt.
Beschreibung: Przenośny sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem typ 6 – 4 szt.
Interne Kennung: zadanie 6
Beschreibung der Optionen: W ramach opcji zamawiający przewiduje zakup 4 szt. komputery.