2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest „Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji budowlano-wykonawczej adaptacji i modernizacji budynków oraz zagospodarowania terenu przy ul. Kieleckiej 45 w Warszawie na potrzeby szkoły specjalnej, wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień i decyzji”. Wsparcie Zamawiającego w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy robót budowlanych.
Beschreibung: „Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji budowlano-wykonawczej adaptacji i modernizacji budynków oraz zagospodarowania terenu przy ul. Kieleckiej 45 w Warszawie na potrzeby szkoły specjalnej, wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień i decyzji”. Wsparcie Zamawiającego w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy robót budowlanych. Przedmiot zamówienia objęty prawem opcji Zamawiający przewiduje udzielenia części zamówienia w ramach prawa opcji. Prawo opcji obejmować będzie następujące zakresy: 1) Wykonanie projekt aranżacji wnętrz wraz z wykazem wyposażenia i kosztorysem inwestorskim w zakresie nieujętym w OPZ w pkt. III.3. 3. „Wymagania w zakresie formy i treści dokumentacji budowlano-wykonawczej - Projekt wykonawczy” w szczególności: sal dydaktycznych i terapeutycznych, gabinetów, sal dla nauczycieli, zaplecza administracyjno-biurowego. 2) Aktualizacja kosztorysu inwestorskiego 3) Pełnienie nadzoru autorskiego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia -stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ; Projektowane postanowienia umowy ochrony stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ;
Vorherige Bekanntmachung: 566250-2024
Interne Kennung: 6/TUU/PN/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: „Opracowanie pełnobranżowej dokumentacji budowlano-wykonawczej adaptacji i modernizacji budynków oraz zagospodarowania terenu przy ul. Kieleckiej 45 w Warszawie na potrzeby szkoły specjalnej, wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień i decyzji”. Wsparcie Zamawiającego w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy robót budowlanych.