See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - Formularzu cenowym oraz parametrów technicznych oraz Załączniku nr 5 do SWZ- Projektowanych postanowieniach umowy
Vorherige Bekanntmachung: 232011-2026
Interne Kennung: ZPZ-11/01/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rękawice sterylne chirurgiczne-szpital
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic sterylnych chirurgicznych-szpital
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Rękawice sterylne chirurgiczne na Blok Operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic sterylnych, chirurgicznych na Blok Operacyjny
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Rękawice sterylne, ortopedyczne, bezpudrowe, lateksowe – na Blok Operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic sterylnych, ortopedycznych, bezpudrowych, lateksowych – na Blok Operacyjny
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Rękawice sterylne chirurgiczne na Blok Operacyjny – antyalergiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic sterylnych chirurgicznych na Blok Operacyjny – antyalergiczne
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Rękawice sterylne chirurgiczne na Blok Operacyjny – micro
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic sterylnych chirurgicznych na Blok Operacyjny – micro
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sterylne rękawice do pracowni leków cytostatycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sterylnych rękawic do pracowni leków cytostatycznych
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne – lateksowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych – lateksowych
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Rękawice diagnostyczne nitrylowe z długim mankietem, do procedur wysokiego ryzyka, niesterylne, bezpudrowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych nitrylowych z długim mankietem, do procedur wysokiego ryzyka, niesterylnych, bezpudrowych
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, nitrylowe, bezpudrowe, ze zrolowanym mankietem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych, nitrylowych, bezpudrowych, ze zrolowanym mankietem
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, nitrylowe, bezpudrowe, do izolatek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych, nitrylowych, bezpudrowych, do izolatek
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, nitrylowe, bezpudrowe, z opakowaniem umożliwiającym pojedyncze wyjmowanie rękawic od spodu opakowania, zawsze za mankiet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych, nitrylowych, bezpudrowych, z opakowaniem umożliwiającym pojedyncze wyjmowanie rękawic od spodu opakowania, zawsze za mankiet
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, nitrylowe, bezpudrowe, z opakowaniem umożliwiającym pojedyncze wyjmowanie rękawic , zawsze za mankiet-na blok operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych, nitrylowych, bezpudrowych, z opakowaniem umożliwiającym pojedyncze wyjmowanie rękawic, zawsze za mankiet-na blok operacyjny
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Rękawice diagnostyczne, niesterylne, nitrylowe, bezpudrowe, antyalergiczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych, niesterylnych, nitrylowych, bezpudrowych, antyalergicznych
Interne Kennung: Część nr 13