See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling en verwezenlijking van opleidingen in het kader van “Communicatie op het werk” in het Frans en in het Nederlands voor alle federale ambtenaren
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de ontwikkeling en verwezenlijking van opleidingen in het kader van “Communicatie op het werk” in het Frans en in het Nederlands voor alle federale ambtenaren.
Interne Kennung: BOSA 0041
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BOSA 0041 - 1
Beschreibung: Ontwikkeling en verwezenlijking van opleidingen in het kader van “Communicatie op het werk” in het Frans en in het Nederlands voor alle federale ambtenaren.
Interne Kennung: 1