2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdbestedingsonderzoek
Beschreibung: De Raad voor de rechtspraak wil inzicht hebben in de tijd die rechters, raadsheren (RA) en gerechtsjuristen (JO) in 2027 gemiddeld besteden aan de diverse soorten rechtszaken (de landelijk gemiddelde behandeltijden van de zaakscategorieën), hoeveel zij overwerken en hoeveel tijd zij aan niet direct zaaksgebonden activiteiten besteden. Resultaatgericht opdracht met een geraamde waarde van 550.000 euro.
Interne Kennung: TBO2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79720000 Ermittlungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Tijdebestedingsonderzoek
Beschreibung: De Raad voor de rechtspraak wil inzicht hebben in de tijd die rechters, raadsheren (RA) en gerechtsjuristen (JO) in 2027 gemiddeld besteden aan de diverse soorten rechtszaken (de landelijk gemiddelde behandeltijden van de zaakscategorieën), hoeveel zij overwerken en hoeveel tijd zij aan niet direct zaaksgebonden activiteiten besteden.
Interne Kennung: 1