See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowej organizacji i obsługi 2 jednodniowych regionalnych wizyt studyjnych odbywających się na terenie województwa śląskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowej organizacji i obsługi 2 jednodniowych regionalnych wizyt studyjnych odbywających się na terenie województwa śląskiego. Usługa obejmuje: opracowanie przez Wykonawcę koncepcji realizacji wizyty studyjnej, realizację wizyty w zakresie merytorycznym, oraz zapewnienie usług restauracyjnych, transportu osób, ubezpieczenia uczestników, obsługi moderatora. 2. Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ/Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy. 3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy (w skrócie: PPU) znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList 5. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. Regiony Rewitalizacji Edycja 3.0”, współfinasowanego w 79,71% ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 2021-2027 w ramach programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz w 20,29% z budżetu państwa.
Vorherige Bekanntmachung: 46244-2026
Interne Kennung: BZ-ZP.272.8.30.2025.IM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63516000 Reiseverwaltung, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 63516000 Reiseverwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji