47610-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung – Onderhoud hoofdgemalen en drukrioolgemalen - Gemeente Eersel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhoud hoofdgemalen en drukrioolgemalen - Gemeente Eersel
BeschreibungDe overeenkomst bestaat uit preventief en correctief onderhoud van alle mechanische riolering van pompen, gemalen en randvoorzieningen in de gemeente Eersel. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Eersel en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de gww sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van het werk uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk ook voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 2 jaar en maximaal 6 jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2026.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenNa het verstrijken van de initiële looptijd van de Overeenkomst kan de Gemeente eenzijdig, twee keer, de Overeenkomst verlengen met twee jaar. Indien de Gemeente gebruik wil maken van deze verlengingsoptie laat zij dit uiterlijk 6 maanden voor het einde van de betreffende contractperiode schriftelijk aan Contractant weten.