2. Verfahren
Verfahren
Titel: ”Świadczenie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami sportowo-rekreacyjnymi w Gminie Miejskiej Nowa Ruda”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami sportowo-rekreacyjnymi w Nowej Rudzie, tj. a) zarządzanie ; b) dozorowanie; c) udostępnianie i promocja obiektów sportowo- rekreacyjnych; d) eksploatacja obiektów; e) techniczne utrzymanie zasobów; f) prowadzenie dokumentacji technicznej i budowlanej obiektów; g) prowadzenie obsługi finansowo-księgowej i sprawozdawczość; h) szczególne obowiązki Wykonawcy; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), plik w formacie PDF, 2) Zał. nr 2 do SWZ - Wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
Interne Kennung: OR.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70332200 Verwaltung von gewerblichen Immobilien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen, 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
5. Los
Los: LOT-0001