2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy, výměny a servis baterií, usměrňovačů a měničů
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody jsou opravy, výměny a servis baterií, usměrňovačů a měničů. Jednotlivé zakázky (dílčí plnění) budou řešeny Dílčími smlouvami. Přesné vymezení Předmětu veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v části 3 Zadávací dokumentace NÁVRH RÁMCOVÉ DOHODY. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním Účastníkem.
Vorherige Bekanntmachung: 142104-2024
Interne Kennung: N006/24/V00005468
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001