See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 246 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 246 v kategorii 25 - 210 Výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice
Interne Kennung: 099/2019/142/4100
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Nová Huť 4Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 204 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Nová Huť 4Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4097
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 203 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 203 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Zámecký
Interne Kennung: 099/2019/142/4096
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 7 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Ještěd
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 7 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií LS Ještěd
Interne Kennung: 099/2019/142/4083
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 2 v kategorii 73 - Přibližování dříví vyvážecím traktorem na LZ Kladská, Polesí Broumov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 2 v kategorii 73 - Přibližování dříví vyvážecím traktorem na LZ Kladská, Polesí Broumov
Interne Kennung: 099/2019/142/4169
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 206 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - probírky +40 rev.Radany, 4Q LS Vodňany
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 206 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií - probírky +40 rev.Radany, 4Q LS Vodňany
Interne Kennung: 099/2019/142/4098
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Jezvinec
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 141 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií - LS Klatovy, revír Jezvinec
Interne Kennung: 099/2019/142/4168
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 340 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Vlašim, l.ú. Kácov a Trhový Štěpánov Pú .
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 340 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví na OM komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Vlašim, l.ú. Kácov a Trhový Štěpánov Pú .
Interne Kennung: 099/2019/142/4107
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 76 - Přibližování dříví potahem - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 14 v kategorii 76 - Přibližování dříví potahem - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 2
Interne Kennung: 099/2019/142/4164
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 247 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov UKT LHC Litvínov 1376 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 247 v kategorii 25 - Výroba dříví komplexní četou LS Litvínov UKT LHC Litvínov 1376 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/4119