476187-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Küchenbedarf – Předcházení vzniku odpadů ve Svazku obcí Kamenné Vrchy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPředcházení vzniku odpadů ve Svazku obcí Kamenné Vrchy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 350 ks domácích kompostérů min. objemu 1100 litrů, opakovaně použitelného nádobí včetně příslušenství pro zajištění předcházení vzniku odpadu v zapojených obcích a velkoobjemové kontejnery a kontejnery pro doplnění separace odpadů (bližší specifikace viz příloha č. 3 Technická specifikace). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221100 Küchenbedarf
5. Los
LosLOT-0001
TitelPředcházení vzniku odpadů ve Svazku obcí Kamenné Vrchy, část A - Kompostéry
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení 350 ks domácích kompostérů min. objemu 1100 litrů (bližší specifikace viz příloha č. 3 Technická specifikace). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungA
Haupteinstufung (cpv): 39234000 Kompostbehälter
LosLOT-0003
TitelPředcházení vzniku odpadů ve Svazku obcí Kamenné Vrchy, část C - Velkoobjemové kontejnery pro separaci odpadů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení velkoobjemových kontejnerů a kontejnerů pro doplnění separace odpadů (bližší specifikace viz příloha č. 3 Technická specifikace). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungC
Haupteinstufung (cpv): 44613800 Abfallcontainer
LosLOT-0002
TitelPředcházení vzniku odpadů ve Svazku obcí Kamenné Vrchy, část B - Opakovaně použitelné nádobí vč. příslušenství
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení opakovaně použitelného nádobí včetně příslušenství pro zajištění předcházení vzniku odpadu v zapojených obcích (bližší specifikace viz příloha č. 3 Technická specifikace). Realizace zakázky proběhne dle podmínek zadávací dokumentace a dle technické specifikace, která tvoří její nedílnou přílohu.
Interne KennungB