476215-2026 - Ergebnis
Niederlande – Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung – Vrijwillige transparantie revisie ademluchtapparatuur
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie revisie ademluchtapparatuur
BeschreibungHet doel is om de aanbestedende dienst te voorzien van revisieonderdelen en -producten ten behoeve van de ademluchtapparatuur, die nodig zijn voor de revisie van de ademluchtapparatuur. In 2017 is de huidige ademluchtapparatuur ingekocht. Deze ademluchtapparatuur mag volgens de wettelijke bepaling maximaal tien (10) jaar gebruikt worden zonder een revisie. Aangezien de wettelijke bepaling van tien (10) jaar bijna verlopen is, heeft de aanbestedende dienst behoefte aan de levering van de revisieonderdelen en -producten die nodig zijn voor de revisie van de ademluchtapparatuur. 450000,00 euro.
Interne Kennung011802/TK
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111100 Atemschutzgeräte für die Brandbekämpfung
5. Los
LosLOT-0000
TitelRevisie ademluchtapparatuur
BeschreibungHet doel is om de aanbestedende dienst te voorzien van de revisieonderdelen en -producten ten behoeve van de ademluchtapparatuur, die nodig zijn voor de revisie van de ademluchtapparatuur. In 2017 is de huidige ademluchtapparatuur ingekocht. Deze ademluchtapparatuur mag volgens de wettelijke bepaling maximaal tien (10) jaar gebruikt worden zonder een revisie. Aangezien de wettelijke bepaling van tien (10) jaar bijna verlopen is, heeft de aanbestedende dienst behoefte aan de levering van de revisieonderdelen en -producten die nodig zijn voor de revisie van de ademluchtapparatuur.
Interne Kennung1