2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN EN BEZORGING VAN APPELS EN PEREN VIA KORTE KETEN UIT CONVENTIONELE EN BIOLOGISCHE LANDBOUW
Beschreibung: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR HET LEVEREN EN BEZORGING VAN APPELS EN PEREN VIA KORTE KETEN UIT CONVENTIONELE EN BIOLOGISCHE LANDBOUW
Interne Kennung: PPP0XD-521/6113/LCB-DBK-2026-009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03222320 Äpfel, Birnen und Quitten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Appels van conventionele landbouw en uit de korte keten
Beschreibung: Appels van conventionele landbouw en uit de korte keten
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-009_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222321 Äpfel
Los: LOT-0002
Titel: Peren van conventionele landbouw en uit de korte keten
Beschreibung: Peren van conventionele landbouw en uit de korte keten
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-009_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03222322 Birnen
Los: LOT-0003
Titel: Appels van biologische landbouw en uit de korte keten
Beschreibung: Appels van biologische landbouw en uit de korte keten
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-009_3
Los: LOT-0004
Titel: Peren van biologische landbouw en uit de korte keten
Beschreibung: Peren van biologische landbouw en uit de korte keten
Interne Kennung: LCB-DBK-2026-009_4
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03222320 Apples, pears and quinces
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: LCB-DBK-2026-009_1
Additional classification (cpv): 03222321 Apples
Lot: LOT-0002
Internal identifier: LCB-DBK-2026-009_2
Additional classification (cpv): 03222322 Pears
Lot: LOT-0003
Internal identifier: LCB-DBK-2026-009_3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: LCB-DBK-2026-009_4