See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa oraz odnowienie wsparcia dla posiadanych licencji ActiveIdentity
Beschreibung: Tytuł: Rozbudowa oraz odnowienie wsparcia dla posiadanych licencji ActiveIdentity Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. odnowienie wsparcia technicznego producenta dla posiadanych przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych licencji oprogramowania ActiveIdentity: ActiveClient User License, 109 szt. ActiveID CMS, 109 szt 4Trees AAA Server, 109 szt. 1.2. dostawa dodatkowych licencji, posiadanego przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych oprogramowania ActiveIdentity, zgodnie z wykazem zamieszczonym w załączniku nr 7 do Umowy: ActiveClient User License, 538 szt. ActiveID CMS, 538 szt. 4Trees AAA Server, 538 szt. Dostarczone licencje mają być objęte wsparciem technicznym producenta na okres od daty dostawy do 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia w ramach prawa opcji dodatkowych licencji w/w oprogramowania w następujących maksymalnych ilościach: ActiveClient User License, 400 szt. ActiveID CMS, 400 szt. 4Trees AAA Server 400 szt. Dostarczone licencje powinny być objęte wsparciem technicznym producenta na okres od daty dostawy do 31.12.2027 r.
Interne Kennung: DZ.270.154.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozbudowa oraz odnowienie wsparcia dla posiadanych licencji ActiveIdentity Opis: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. odnowienie wsparcia technicznego producenta dla posiadanych przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych licencji oprogramowania ActiveIdentity: ActiveClient User License, 109 szt. ActiveID CMS, 109 szt 4Trees AAA Server, 109 szt. 1.2. dostawa dodatkowych licencji, posiadanego przez jednostki organizacyjne Lasów Państwowych oprogramowania ActiveIdentity, zgodnie z wykazem zamieszczonym w załączniku nr 7 do Umowy: ActiveClient User License, 538 szt. ActiveID CMS, 538 szt. 4Trees AAA Server, 538 szt. Dostarczone licencje mają być objęte wsparciem technicznym producenta na okres od daty dostawy do 31.12.2027 r. Zamawiający zastrzega sobie prawo zamówienia w ramach prawa opcji dodatkowych licencji w/w oprogramowania w następujących maksymalnych ilościach: ActiveClient User License, 400 szt. ActiveID CMS, 400 szt. 4Trees AAA Server 400 szt. Dostarczone licencje powinny być objęte wsparciem technicznym producenta na okres od daty dostawy do 31.12.2027 r. miesięcy.