See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów hematologicznych do wykonywania badań morfologii krwi oraz badań kontroli jakości składników krwi dla RCKiK we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie 1 pn.: „Dostawa w okresie 36 miesięcy odczynników, materiału kontrolnego i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonania 300000 badań morfologii krwi (w tym 151000 oznaczeń CBC i 149000 oznaczeń 5-DIFF) wraz z dzierżawą pięciu analizatorów hematologicznych dla Pracowni Hematologicznej oraz Terenowych Oddziałów (TO) w Głogowie, Legnicy i Lubinie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu”. Zadanie 2: pn.: „Dostawa w okresie 36 miesięcy odczynników, materiału kontrolnego oraz wszystkich materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonania 14000 badań kontroli jakości w składnikach krwi z dzierżawą jednego analizatora hematologicznego dla Pracowni Kontroli Jakości Działu Zapewnienia Jakości Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu”.
Vorherige Bekanntmachung: 201279-2026
Interne Kennung: 03/P/1-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa w okresie 36 miesięcy odczynników, materiału kontrolnego i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonania 300000 badań morfologii krwi (w tym 151000 oznaczeń CBC i 149000 oznaczeń 5-DIFF) wraz z dzierżawą pięciu analizatorów hematologicznych dla Pracowni Hematologicznej oraz Terenowych Oddziałów (TO) w Głogowie, Legnicy i Lubinie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wro
Beschreibung: Szczegółowy OPZ w SWZ
Interne Kennung: 03/P/1/2026
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4. Prawo opcji może polegać w szczególności na: 4.1. zwiększeniu liczby badań kontroli jakości składników krwi wykonywanych przy użyciu odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych objętych niniejszą umową, ponad zakres zamówienia podstawowego, 4.2. zwiększeniu ilości odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonania dodatkowych badań, o których mowa w ust. 4.1. 4.3. wydłużeniu okresu obowiązywania umowy w zakresie dzierżawy analizatora hematologicznego wraz z wyposażeniem dodatkowym i oprogramowaniem o maksymalnie 6 (słownie: sześć) miesięcy ponad podstawowy okres obowiązywania umowy. 5. Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić w całości albo w części, jednokrotnie albo wielokrotnie, stosownie do bieżących potrzeb Zamawiającego, do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji, o którym mowa w ust. 3. 6. Skorzystanie z prawa opcji polegającego na zwiększeniu liczby badań następuje poprzez złożenie przez Zamawiającego Wykonawcy oświadczenia woli w formie elektronicznej na adres e-mail: ……………………………………….. w trakcie obowiązywania umowy, natomiast w przypadku skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy - najpóźniej na 7 dni przed upływem podstawowego okresu obowiązywania umowy. 7. Z chwilą doręczenia Wykonawcy oświadczenia, o którym mowa w ust. 6, umowa ulega odpowiedniemu rozszerzeniu w zakresie wskazanym w oświadczeniu, a w przypadku skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu obowiązywania umowy, ulega automatycznemu przedłużeniu o wskazany w oświadczeniu okres, nie dłuższy niż 6 (słownie: sześć) miesięcy, bez konieczności zawierania aneksu. 8. Skorzystanie z prawa opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o skorzystanie z prawa opcji ani roszczenie odszkodowawcze z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z tego prawa albo skorzystania z niego jedynie w części. 9. W okresie realizacji umowy w ramach prawa opcji obowiązują te same warunki realizacji zamówienia, w szczególności ceny jednostkowe określone w ofercie Wykonawcy, miesięczny czynsz dzierżawny analizatorów oraz pozostałe postanowienia umowy dotyczące dostaw, dzierżawy, serwisu, gwarancji i kar umownych. 10. Łączna wartość świadczeń realizowanych w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 30% wartości zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa w okresie 36 miesięcy odczynników, materiału kontrolnego oraz wszystkich materiałów zużywalnych niezbędnych do wykonania 14000 badań kontroli jakości w składnikach krwi z dzierżawą jednego analizatora hematologicznego dla Pracowni Kontroli Jakości Działu Zapewnienia Jakości Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu
Interne Kennung: 03/P/2/2026