See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne świadczenie usług w zakresie naprawy i przeglądów okresowych pojazdów osobowych, dostawczych, autobusów pasażerskich, ciężarowych objętych i nieobjętych gwarancją producenta, zgłoszonych do Jednostki Wojskowej Nr 6021 – umowa ramowa.
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego mające na celu zawarcie umowy ramowej. Umowa ramowa udzielana jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 311 ust. 1 pkt 1 w związku z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z dnia 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.). Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej z jednym Wykonawcą, stosownie do treści art. 313 ust. 1 ustawy Pzp. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług w zakresie naprawy i przeglądów okresowych pojazdów osobowych, dostawczych, autobusów pasażerskich, ciężarowych objętych i nieobjętych gwarancją producenta – umowa ramowa z podziałem na 7 (siedem) części zamówienia. część I zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki TOYOTA objętych gwarancją producenta. część II zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki FORD RANGER objętych gwarancją producenta. część III zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki RENAULT MEGANE objętych gwarancją producenta. część IV zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych marki: OPEL, KIA, SKODA, MAZDA, HYUNDAI, VOLKSWAGEN, BMW, VOLVO. część V zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki: AUTOSAN, SOLBUS, MAN, SCANIA, IVECO, IRIBUS, MERCEDES. część VI zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów dostawczych marki: FIAT DUCATO, FORD TRANSIT, VOLKSWAGEN CRAFTER, OPEL, MAN, RENAULT. część VII zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki: IVECO EUROCARGO, RENAULT, VOLVO, JELCZ, STAR. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50112000-3 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.7, oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy, wykaz pojazdów oraz Projektowane postanowienia umowy. Charakter informacyjny ilości: Podana przez Zamawiającego szacunkowa liczba roboczogodzin dla poszczególnych części zamówienia tj.: 1) do części I : 184 rbh, 2) do części II : 210 rbh, 3) do części III : 253 rbh, 4) do części IV : 1142 rbh, 5) do części V : 1265 rbh, 6) do części VI : 1071 rbh, 7) do części VII : 940 rbh. Zamawiający wymaga, aby miejscem wykonania przedmiotu zamówienia było miejsce nie dalej niż 30 km od granic administracyjnych miasta Warszawa. Uwaga: Zamawiający odrzuci ofertę niespełniającą powyższego wymagania, jako nie zgodną z SWZ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1 oraz 1.1 - 1.7. do SWZ – Formularz ofertowy, Wykaz pojazdów. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę co najmniej 2 (dwóch) osób wykonujących czynności przeglądów okresowych i napraw serwisowych oraz przeprowadzania niezbędnych jazd próbnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy – dotyczy odrębnie dla każdej części zamówienia. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/ozgst. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. Oferta, oświadczenia (JEDZ), zobowiązanie składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, oświadczeń, zobowiązań czy przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do Systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl) oraz dodatkowo dla całego pakietu dokumentów w kroku 2 Formularza składania oferty (po kliknięciu w przycisk Przejdź do podsumowania). Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio Wykonawca , podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo Podwykonawca , w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione.
Vorherige Bekanntmachung: 238982-2026
Interne Kennung: 09/2026/PN/CZOŁG.SAM.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: część I zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki TOYOTA objętych gwarancją producenta.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług w zakresie naprawy i przeglądów okresowych pojazdów osobowych, dostawczych, autobusów pasażerskich, ciężarowych objętych i nieobjętych gwarancją producenta – umowa ramowa z podziałem na 7 (siedem) części zamówienia. część I zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki TOYOTA objętych gwarancją producenta. część II zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki FORD RANGER objętych gwarancją producenta. część III zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki RENAULT MEGANE objętych gwarancją producenta. część IV zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych marki: OPEL, KIA, SKODA, MAZDA, HYUNDAI, VOLKSWAGEN, BMW, VOLVO. część V zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki: AUTOSAN, SOLBUS, MAN, SCANIA, IVECO, IRIBUS, MERCEDES. część VI zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów dostawczych marki: FIAT DUCATO, FORD TRANSIT, VOLKSWAGEN CRAFTER, OPEL, MAN, RENAULT. część VII zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki: IVECO EUROCARGO, RENAULT, VOLVO, JELCZ, STAR. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50112000-3 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.7, oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy, wykaz pojazdów oraz Projektowane postanowienia umowy. Charakter informacyjny ilości: Podana przez Zamawiającego szacunkowa liczba roboczogodzin dla poszczególnych części zamówienia tj.: 1) do części I : 184 rbh, 2) do części II : 210 rbh, 3) do części III : 253 rbh, 4) do części IV : 1142 rbh, 5) do części V : 1265 rbh, 6) do części VI : 1071 rbh, 7) do części VII : 940 rbh. Zamawiający wymaga, aby miejscem wykonania przedmiotu zamówienia było miejsce nie dalej niż 30 km od granic administracyjnych miasta Warszawa. Uwaga: Zamawiający odrzuci ofertę niespełniającą powyższego wymagania, jako nie zgodną z SWZ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1 oraz 1.1 - 1.7. do SWZ – Formularz ofertowy, Wykaz pojazdów. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę co najmniej 2 (dwóch) osób wykonujących czynności przeglądów okresowych i napraw serwisowych oraz przeprowadzania niezbędnych jazd próbnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy – dotyczy odrębnie dla każdej części zamówienia. [Wymagane przedmiotowe środki dowodowe – wymagane od Wykonawcy] W celu potwierdzenia, że oferowane usługi spełniają określone wymagania, cechy niezbędne do przeprowadzenia postępowania Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych: 1) [pkt 1) dotyczy części I, II i III zamówienia] aktualnego na dzień składania ofert dokumentu potwierdzającego autoryzację, certyfikat lub inny równoważny dokument wystawiony przez producenta (bądź jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski), potwierdzającego uprawnienia Wykonawcy do serwisowania i napraw pojazdów danej marki w zakresie napraw, przeglądów i obsługi serwisowej niezbędnych do zachowania gwarancji producenta. Jeżeli wymagane przedmiotowe środki dowodowe nie zostaną złożone lub są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia.
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: część II zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki FORD RANGER objętych gwarancją producenta.
Los: LOT-0004
Titel: część III zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki RENAULT MEGANE objętych gwarancją producenta.
Los: LOT-0005
Titel: część IV zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych marki: OPEL, KIA, SKODA, MAZDA, HYUNDAI, VOLKSWAGEN, BMW, VOLVO.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług w zakresie naprawy i przeglądów okresowych pojazdów osobowych, dostawczych, autobusów pasażerskich, ciężarowych objętych i nieobjętych gwarancją producenta – umowa ramowa z podziałem na 7 (siedem) części zamówienia. część I zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki TOYOTA objętych gwarancją producenta. część II zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki FORD RANGER objętych gwarancją producenta. część III zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów marki RENAULT MEGANE objętych gwarancją producenta. część IV zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów osobowych marki: OPEL, KIA, SKODA, MAZDA, HYUNDAI, VOLKSWAGEN, BMW, VOLVO. część V zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki: AUTOSAN, SOLBUS, MAN, SCANIA, IVECO, IRIBUS, MERCEDES. część VI zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów dostawczych marki: FIAT DUCATO, FORD TRANSIT, VOLKSWAGEN CRAFTER, OPEL, MAN, RENAULT. część VII zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki: IVECO EUROCARGO, RENAULT, VOLVO, JELCZ, STAR. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 50112000-3 Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki nr 1, 1.1. – 1.7, oraz nr 4 do SWZ tj.: Formularz ofertowy, wykaz pojazdów oraz Projektowane postanowienia umowy. Charakter informacyjny ilości: Podana przez Zamawiającego szacunkowa liczba roboczogodzin dla poszczególnych części zamówienia tj.: 1) do części I : 184 rbh, 2) do części II : 210 rbh, 3) do części III : 253 rbh, 4) do części IV : 1142 rbh, 5) do części V : 1265 rbh, 6) do części VI : 1071 rbh, 7) do części VII : 940 rbh. Zamawiający wymaga, aby miejscem wykonania przedmiotu zamówienia było miejsce nie dalej niż 30 km od granic administracyjnych miasta Warszawa. Uwaga: Zamawiający odrzuci ofertę niespełniającą powyższego wymagania, jako nie zgodną z SWZ na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, z których każda będzie oceniana przez Zamawiającego oddzielnie, według zasad opisanych w SWZ. Zamówienie podzielone zostało na części, zgodnie z opisem zawartym w załącznikach nr 1 oraz 1.1 - 1.7. do SWZ – Formularz ofertowy, Wykaz pojazdów. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolnie wybraną część/części. Zamawiający wymaga zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę co najmniej 2 (dwóch) osób wykonujących czynności przeglądów okresowych i napraw serwisowych oraz przeprowadzania niezbędnych jazd próbnych, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy – dotyczy odrębnie dla każdej części zamówienia.
Los: LOT-0006
Titel: część V zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa autobusów pasażerskich marki: AUTOSAN, SOLBUS, MAN, SCANIA, IVECO, IRIBUS, MERCEDES.
Los: LOT-0007
Titel: część VII zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów ciężarowych marki: IVECO EUROCARGO, RENAULT, VOLVO, JELCZ, STAR.
Los: LOT-0008
Titel: część VI zamówienia - Przeglądy okresowe i naprawa pojazdów dostawczych marki: FIAT DUCATO, FORD TRANSIT, VOLKSWAGEN CRAFTER, OPEL, MAN, RENAULT.