2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace Bytového domu Na Sklepoch
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení projektové dokumentace záměru „Bytový dům Na Sklepoch“, související inženýrská činnost, zabezpečení certifikátu certifikace kvality budov navržené stavby a výkon dozoru projektanta a další související práce a dodávky. Stavba bude navržena v souladu se zásadou významně nepoškozovat environmentální cíle.
Interne Kennung: P25V00005680
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001