See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MVE Kamenný mlýn – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je obstarání všech služeb souvisejících s plněním předmětu zakázky – MVE Kamenný mlýn – projektová dokumentace, zejména zpracování projektové dokumentace povolení stavebního záměru včetně získání pravomocného společného povolení, projektové dokumentace pro provedení stavby včetně dozoru projektanta a zpracování plánu BOZP oprávněnou osobou.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MVE